НОВИНИ ДНЯ: Усі справи чотирьох знаків Зодіаку різко підуть вгору найближчим часом  «Путін бомбить дронами Ісуса Христа»: чому в оточенні Трампа раптово заговорили на користь України  Чи побачать українці пальне по 100 гривень: експерт назвав ризики  Удари НПЗ дають ефект? У Росії визнали, що паливна криза розганяє ціни  Який одяг не можна прати в гарячій воді: експерт назвав 5 основних речей  Спека все ж буде? До якої погоди готуватись українцям наступного тижня  Трамп посилить тиск на Росію задля перемоги на виборах у США: аналіз експертавсі новини дня
Політика
Україна
31.07.2024 814

Заяви РФ про припинення вогню: в ISW оцінили, кому це принесе користь

В Росії заявляють, що не зацікавлені в переговорах з Україною, бо припинення вогню начебто дозволить їй відновити свої сили.

91a87a7087fe4868378393f70297cbee_31.07.24

Російські високопосадовці продовжують стверджувати, що тимчасове припинення вогню в Україні принесе більше користі Києву, аніж Москві. Однак, за оцінками аналітиків, відбудеться протилежне. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Помічник президента Росії та екссекретар Ради безпеки Микола Патрушев повторив заяву Володимира Путіна про те, що країна не зацікавлена в переговорах з Україною, оскільки припинення вогню дозволить їй відновити свої сили.

Патрушев, як і Путін, зокрема, не звернув увагу на майже впевненість у тому, що російські війська скористаються потенційним припиненням вогню саме таким чином.

"ISW продовжує оцінювати, що Росія використає перерву в режимі припинення вогню для відновлення та розширення своїх сил і для подальшої мобілізації своєї оборонно-промислової бази для майбутньої агресії проти України", – дійшли висновку аналітики.

Нагадаємо, посол України в Туреччині Василь Боднар прокоментував ініціативу деяких країн щодо припинення вогню. Він сказав, що в такому разі "25% території України залишається під контролем Росії", і країна-агресорка виграє час, щоб зміцнити свої можливості та відновити атаки на Україну.

Оценка материала:

5.00 / 2
Заяви РФ про припинення вогню: в ISW оцінили, кому це принесе користь 5.00 5 2
Політика / Україна
31.07.2024 814
Еще материалы раздела «Україна»