НОВИНИ ДНЯ: Шматок фольги на вінику: як це допомагає ефективніше збирати пил  Ці знаки Зодіаку отримають рідкісне благословення Всесвіту  Домашня суміш прибрала цвіль з резинки: тепер з пральної машини приємно пахне  Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку: кому Всесвіт подарує рідкісний шанс, а кому варто змінити свої плани  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  В Україні 25 серпня очікується від 8° уночі до 30° вдень  Вірменія розвернулася від Росії до ЄС: країна готує заявку на вступвсі новини дня
Політика
Україна
31.07.2024 656

Там смерть Путіна: Світан назвав оптимальну стратегію звільнення Криму

На думку експерта, після звільнення Криму Росія почне розвалюватися.

ee32ffcffa2d636e3127e4a6c96d0f74_31.07.24

Існують різні механізми звільнення Криму, але оптимальний варіант – дистанційний. Це дальні засоби ураження, тобто ракетна компонента та інші сучасні технології. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан в інтерв'ю OBOZ.UA

За словами експерта, оптимальна стратегія війни на даному етапі враховує розташування фронту, наявність особового складу, сил і засобів у кожної зі сторін. Тому ЗСУ розгортатимуть оборонні рубежі на сході та півночі, а на південному напрямку буде розвиток наступальних дій в бік Криму.

"Крим для росіян – це відірваний шмат. Там російська армія практично замкнена в географічній пастці. У Криму, можна сказати, "смерть кощієва", путінська смерть. Після звільнення Криму Росія почне розвалюватися. Путін точно не всидить на своєму кріслі. Тому для нас дуже важливим є звільнення Криму", – зазначив Світан.

Він пояснив, що існують різні механізми звільнення Криму, але оптимальний варіант – дальні засоби ураження – ракетна компонента та інші сучасні технології. Саме таку військову допомогу й проситиме Україна у своїх партнерів, щоб мати достатню кількість засобів ураження для дистанційного звільнення Криму.

Нагадаємо, на думку військово-політичного оглядача Олександра Коваленка, створення умов для деокупації Криму перебуває на завершальному етапі. Російський окупаційний контингент у Криму поступово, але впевнено стає приреченим на повну ізоляцію.

Оценка материала:

5.00 / 2
Там смерть Путіна: Світан назвав оптимальну стратегію звільнення Криму 5.00 5 2
Політика / Україна
31.07.2024 656
Еще материалы раздела «Україна»