НОВИНИ ДНЯ: Справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору найближчими днями: хто розбагатіє  Гроші закінчуються: Росія скорочує частину державних витрат  Путін заробляє на війні в Ірані: РФ отримує мільярди, яких вистачить на тисячі дронів щодня  "Жодної дружби": Зеленський розставив крапки над "і" у питанні миру з Росією  "Ненависть до України": Зеленський зробив заяву про кампанію Орбана та угорців  "Можемо повірити їм на слово": у Трампа пояснили, чому не карають РФ за злив даних Ірану  В Україні зросла кількість мільйонерів: в яких областях їх найбільшевсі новини дня
Політика
Світ
05.08.2024 689

Гарріс запускає кампанію для залучення виборців, яких відлякав Трамп, - AP

Цієї неділі віце-президент США Камала Гарріс запускає кампанію, щоб залучити на свій бік виборців-республіканців, яких відлякує кандидатура Дональда Трампа

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Associated Press. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами команди віце-президента, програма "Республіканці за Гарріс" буде "кампанією всередині кампанії", в якій відомі республіканці задіятимуть свої соцмережі, приділяючи особливу увагу виборцям, які підтримали колишнього посла ООН Ніккі Хейлі.

Програма розпочнеться із заходів цього тижня в Аризоні, Північній Кароліні та Пенсільванії. Республіканці, які підтримують Гарріс, також візьмуть участь у мітингах із віце-президентом та її майбутнім кандидатом наступного тижня.

Associated Press пише, що команда Байдена намагається створити "структуру дозволів" для виборців Республіканської партії, яким інакше було б важко голосувати за Гарріс. Зусилля значною мірою спиратимуться на контакти між виборцями-республіканцями.

Задум кампанії полягає в тому, що найкращий спосіб змусити республіканця проголосувати за Гарріс - це почути безпосередньо від іншого республіканця, який зробив той самий вибір.

Дебати Гарріс і Трампа

Нагадаємо, що другі дебати між кандидатами в президенти США планувалися на 10 вересня на каналі ABC News. Однак після виходу Байдена з перегонів, Трамп закликав провести дебати з Гарріс на близькому до нього каналі Fox News.

Учора, 3 серпня, стало відомо, що штаб Гарріс відмовився від дебатів на умовах Трампа і чекає на нього 10 числа, як було обумовлено раніше. Також передвиборчий штаб додав, що віцепрезидент прийде на ABC незалежно від того, чи прийде на канал Трамп.

Оценка материала:

5.00 / 2
Гарріс запускає кампанію для залучення виборців, яких відлякав Трамп, - AP 5.00 5 2
Політика / Світ
05.08.2024 689
Еще материалы раздела «Світ»