НОВИНИ ДНЯ: Кремль закручує гайки перед війною з НАТО: Інтернет "гасять" навіть для влади - ISW  Весняне рівнодення 20 березня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Україна створює власний "Залізний купол": у Повітряних силах розкрили деталі  Молодик у Рибах 19 березня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Тисяча ракет Patriot не допоможуть проти сотні "Шахедів": Зеленський зробив несподівану заяву  Карти Таро назвали знак, якому 13 березня може принести несподівану можливість  Дружня до РФ країна відмовилася від російських турбін на користь китайськихвсі новини дня
Політика
Україна
09.08.2024 593

Цього року в Умань може приїхати вдвічі більше хасидів, - посол Ізраїлю

Попри застереження ізраїльського уряду, паломники цьогоріч все одно приїдуть в Умань на святкування єврейського нового року Рош га-Шана. Очікується, що їх кількість вдвічі перевищуватиме тогорічну.

_uman_rbc_ua_2022_0926_17155000_6a8d402340d1703524bf22ae54f2fa41_650x410_09.08.24

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський. Про це повідомляють Контракти.UA.

Посол Ізраїлю повідомив, що цього року в Умані очікується майже вдвічі більше паломників порівняно з минулим .

"Я думаю, що минулого року ще були побоювання через ситуацію з безпекою, але оскільки нічого екстраординарного не сталося, вони вважають, що там буде безпечно," - зазначив посол.

Бродський підкреслив, що Україна не обмежувала в'їзд паломників, а Ізраїль технічно не може і не хоче цього робити.

"Десятки тисяч паломників приїдуть і цього року також," - додав він.

Забезпечення правопорядку під час заходів

Посол також висловив подяку українським службам, які забезпечують безпеку та порядок в Умані.

"У нас дуже гарний контакт із українськими службами, які забезпечують безпеку та порядок в Умані," - сказав він, подякувавши українським правоохоронцям, які забезпечують правопорядок під час масових заходів за участі громадян Ізраїлю впродовж багатьох років.

Бродський також повідомив, що як і в попередні роки, цього року планується приїзд ізраїльських поліцейських, які допомагатимуть українським колегам забезпечувати порядок та безпеку паломників в Умані.

"Сподіваюся, що як і минулого року, все пройде більш-менш спокійно, і так само як вони приїдуть, так само вони спокійно і поїдуть через кілька днів," - підсумував посол.

Юдейський новий рік Рош га-Шана в Умані

Нагадаємо, Рош ха-Шана - свято настання нового року в юдейській вірі. Щорічно у місто Умань з'їжджаються хасиди для його святкування. Дата Рош га-Шана щорічно змінюється і залежить від місячного циклу.

Варто зауважити, що навіть попри початок повномасштабної війни в Україні, хасиди не припинили своїх масових візитів в українську Умань для святкування Рош га-Шана.

Напередодні ми розповідали, що мерія Умані погодила з Ізраїлем партнерський план розвитку міста.

Оценка материала:

5.00 / 1
Цього року в Умань може приїхати вдвічі більше хасидів, - посол Ізраїлю 5.00 5 1
Політика / Україна
09.08.2024 593
Еще материалы раздела «Україна»