НОВИНИ ДНЯ: Домашня суміш прибрала цвіль з резинки: тепер з пральної машини приємно пахне  Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку: кому Всесвіт подарує рідкісний шанс, а кому варто змінити свої плани  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  В Україні 25 серпня очікується від 8° уночі до 30° вдень  Вірменія розвернулася від Росії до ЄС: країна готує заявку на вступ  "Випустили джина з пляшки": Путін в істериці через удари України — пригрозив посилити атаки  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 25 серпнявсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
12.08.2024 481

Чому РФ знов використовує ракети КНДР: у Defense Express проаналізували запуски KN-23

Російська армія майже пів року не використовувала північнокорейські ракети.

ec286e6cdc645d0d7b8d07cb9d7a1568_12.08.24

У ніч проти неділі, 11 серпня російські окупанти атакували Україну дронами та ракетами. Зокрема були використані чотири ракети KN-23 виробництва Північної Кореї. Це стало третім епізодом застосування північнокорейської зброї після п'ятимісячної паузи. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише Defense Express.

Чотири балістичні ракети KN-23 були запущені цієї ночі з району Воронежа. Одна з них влучила у житловий будинок на Київщині, внаслідок чого загинув 4-річний хлопчик та його батько. Ще троє людей дістали поранень.

Командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук зауважив, що хоча KN-23 "рідко досягають бажаних цілей", вони "становлять серйозну загрозу" мирному населенню та цивільній інфраструктурі.

Аналітики видання зазначили, що російська армія п'ять місяців взагалі не застосовувала KN-23, а тепер відновила їх використання і нарощує інтенсивність запусків.

Перший епізод застосування KN-23 після паузи стався 31 липня. Тоді ракета не долетіла до цілі. Другий випадок зафіксували 6 серпня – одна з ракет КНДР розвалилась просто у повітрі і впала під Броварами.

"На цьому тлі можемо припустити, що цю паузу в 5 місяців ворог міг використати для робіт по доопрацюванню   або ж для напрацювання нової тактики використання цього озброєння для ударів по Україні", – зауважили у Defense Express.

Нагадаємо, Зеленський відреагував на удар північнокорейською ракетою по Київщині. Президент наголосив на необхідності отримання дозволу на використання західної зброї для контрударів по території країни-агресорки.

Оценка материала:

5.00 / 2
Чому РФ знов використовує ракети КНДР: у Defense Express проаналізували запуски KN-23 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
12.08.2024 481
Еще материалы раздела «Ранкова кава»