НОВИНИ ДНЯ: "Готові до переговорів": Путін зробив нову заяву про Україну  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 24 червня  Грози, град і шквали: які області 24 червня накриє негода й чи впаде температура  ЗСУ повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал  Чотири стратегічні удари по Росії: як Україна посилила тиск на Путіна  Ягода дорожчає, а зелень "падає". Як змінились ціни на овочі та фрукти в Україні  Один знак отримає шанс почати новий етап, інший — зіткнеться з подіями, які змусять змінити плани: рунічний прогноз на тиждень 22–28 червня 2026 рокувсі новини дня
Політика
Україна
21.08.2024 935

У небі Курської області працює українська авіація: Повітряні Сили показали ефектне відео

У небі над Курською областю працює авіація Повітряних Сил України. Пілоти щодня завдають ударів по об’єктах противника.

2__instagram_com_air_force_ua_official_8b43b1df55dcd5_21.08.24

Про це пише РБК-Україна з посиланням на командувача Повітряних сил ЗСУ Миколу Олещука у Telegram. Про це повідомляють Контракти.UA.

"На відео - український винищувач денацифікує підземний ворожий пункт управління керованою авіабомбою AASM Hammer", - йдеться в повідомленні.

Згідно з оприлюдненим матеріалом, у небі над Курською областю виконував завдання один із пілотів Повітряних Сил України. Він скинув бомбу по об'єкту РФ, внаслідок чого на значній території ділянки утворилася пожежа.

Варто зауважити, що окупанти ховають свою техніку серед забудов.

Наступ ЗСУ у Курській області

Нагадаємо, 6 серпня українські війська почали наступ у Курській області РФ. Метою операції є захист від російських обстрілів жителів прикордонних регіонів України, а також створення буферної зони.

Станом на 19 серпня президент Володимир Зеленський повідомив, що українські сили контролюють понад 1250 квадратних кілометрів території ворога та 92 населені пункти в Курській області.

Варто зауважити, що Володимир Путін наказав своїм військовим витіснити українські війська з Курської області, але не знімати сили з ключових ділянок на Донбасі.

Раніше у ЗМІ почали повідомляти, що РФ нібито відводить свої війська з лінії фронту в Україні для того, щоб зупинити просування ЗСУ у Курській області. Водночас голова Міноборони Литви заявляв, що РФ направляє сили з Калінінградської області до Курської.

Оценка материала:

5.00 / 4
У небі Курської області працює українська авіація: Повітряні Сили показали ефектне відео 5.00 5 4
Політика / Україна
21.08.2024 935
Еще материалы раздела «Україна»