НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  "Тушіть Пітєр": "Мадяр" потролив пожежу на нафтотерміналі перед форумом Путіна  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищівсі новини дня
Політика
Світ
23.08.2024 4594

Швейцарія підтримала санкції ЄС: Росія втратить ще одне джерело прибутку

Уряд Швейцарії вивчає додаткові заходи, які передбачає 14-й пакет санкцій ЄС.

56ac5da5a1a57681f83ec24c0e1779d9_23.08.24

Федеральна рада Швейцарії у середу, 21 серпня, ухвалила рішення щодо приєднання  до 14-го пакета санкцій Європейського Союзу проти Російської Федерації, оголошеного 24 червня. Заходи набудуть чинності 27 серпня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив урядовий портал Швейцарії.

"21 серпня Федеральна рада ухвалила рішення про вжиття додаткових заходів 14-го пакету санкцій ЄС проти Росії. Ефективна реалізація санкцій проти Росії та міжнародна координація мають велике значення для Федеральної ради", – йдеться у заяві уряду Швейцарії.

Зокрема Швейцарія підтримала заборону на російські алмази, а також санкції щодо 69 осіб та 47 організацій.

Федеральна рада також пролонгувала можливість отримання дозволів на вилучення інвестицій із російської економіки. Мета цього кроку – забезпечити швейцарським компаніям умови для законного припинення діяльності на території РФ.

Крім того, 14-й пакет санкцій ЄС передбачає низку додаткових заходів, які зараз детально вивчаються в уряді Швейцарії. Федеральна рада обговорить ці заходи в установленому порядку.

Нагадаємо, на думку Євгена Чичваркіна, західні санкції тільки зміцнили путінський режим і зробили його більш незалежним.

Оценка материала:

5.00 / 3
Швейцарія підтримала санкції ЄС: Росія втратить ще одне джерело прибутку 5.00 5 3
Політика / Світ
23.08.2024 4594
Еще материалы раздела «Світ»