НОВИНИ ДНЯ: Росія хоче змусити Трампа відмовитися від переговорів з Україною, - ISW  Переговори України, Росії та США завершилися: перші підсумки  "Цю грубу правду має хтось сказати": Сибіга порівняв Орбана з посіпакою Гітлера  Сирський розповів про нову тактику ураження цілей на території РФ  "Ракети влучили не лише в українців, а й у стіл переговорів": Сибіга про нічний обстріл  Трамп кидає виклик Путіну, - NYT  Мерц дав оцінку тристороннім переговорам України, США та Росії в ОАЕвсі новини дня
Політика
Україна
27.08.2024 669

Зеленський: "Україна готує відповідь на удари РФ"

Президент повідомив подробиці щодо дій у відповідь.

33e06913ee42367fb60686f9ee6ea56f_27.08.24

Україна готує відповідь на удари російських окупантів 26 серпня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це президент Володимир Зеленський заявив у вечірньому зверненні.

"Щодо нашої відповіді Росії – ми готуємо і по застосуванню F-16, і щодо операції в Курській області – продовжуємо наші дії у визначених районах саме так, як Україні потрібно", – зазначив Зеленський.

Також президент повідомив, що за добу 26 серпня бійцями ЗСУ здійснено чергове поповнення обмінного фонду.

Нагадаємо, ракетно-дронова атака ворога по Україні сталася сьогодні, 26 серпня. Це одна з наймасштабніших атак, що тривала впродовж кількох годин.

У Дніпрі під час ракетного удару загинув чоловік – слюсар місцевого кооперативу, який завершив денну зміну та мав їхати додому.

Наслідки ворожої атаки фіксували в усіх районах Київщини, а пошкоджень зазнали два енергетичні об’єкти області. Згодом стало відомо про пошкодження дамби Київської ГЕС.

Раніше президент Володимир Зеленський провів Ставку, де заслухав доповіді командувачів і керівників щодо ситуації в енергетиці України після російських обстрілів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський: "Україна готує відповідь на удари РФ" 5.00 5 2
Політика / Україна
27.08.2024 669
Еще материалы раздела «Україна»