НОВИНИ ДНЯ: Капуста злетіла в ціні, а помідори дешевшають: скільки коштують овочі в Україні  Один знак отримає несподівану можливість для прориву, інший — зіткнеться з подією, яка змінить його плани: рунічний прогноз на 24 червня 2026 року  Найпростіший спосіб позбутися мурах в домі без хімії: рецепт  Таропрогноз на 24 червня 2026 року: кому день принесе прорив, а кому варто уважніше слухати інтуїцію  Вони повернуться наступного року: чому не можна обрізати відцвілі квіти цих 5 видів  Самотність у 20+ років: чому ми відчуваємо, що життя мало бути іншим  Вилийте ці відходи під кущі — помідори нікуди буде подіти: виростуть великими та м’ясистимивсі новини дня
Політика
Україна
30.08.2024 817

Катастрофа з F-16: у Генштабі повідомили подробиці

Винищувачі F-16 були застосовані разом з підрозділами зенітно-ракетних військ для знищення крилатих ракет ворога.

363fb75c1f674ad29f3ce18e503907db_30.08.24

В Генштабі ЗСУ підтвердили катастрофу, яка сталася з літаком F-16 під час відбиття ракетної атаки, ы повідомили про загибель льотчика. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це йдеться у повідомленні, опублікованому в соцмережах.

У Генштабі уточнили, що винищувачі F-16 були застосовані разом з підрозділами зенітно-ракетних військ для знищення крилатих ракет ворога. Своїм бортовим озброєнням вони знищили 4 такі цілі.

"Під час заходу на наступну ціль з одним з літаків був втрачений звʼязок. Як зʼясувалося пізніше, літак зазнав катастрофи, льотчик загинув", – йдеться у повідомленні.

Для зʼясування причин аварії призначена спеціальна комісія МОУ, яка працює в районі падіння літака.

Нагадаємо, раніше видання Wall Street Journal з посиланням на слова офіційного представника США повідомило, що один з винищувачів F-16 був знищений в результаті катастрофи в понеділок, 26 серпня, під час масованої ракетної атаки РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Катастрофа з F-16: у Генштабі повідомили подробиці 5.00 5 1
Політика / Україна
30.08.2024 817
Еще материалы раздела «Україна»