НОВИНИ ДНЯ: В Індії заявили про понад 200 випадків вербування на війну проти України: деталі  Гороскоп на 19 грудня за картами Таро: Дівам - нові плани, Стрільцям - шанс  США і Європа підготували детальний план гарантій безпеки для України, - Bloomberg  Гороскоп на 19 грудня для всіх знаків зодіаку: день порадує хорошими новинами та ідеями, які хочеться реалізувати  Вступ України до ЄС можуть прискорити: Зеленський назвав головну умову  Гороскоп на 19 грудня: Тельцям - підводне каміння, Левам - виявити терпіння  ПДВ для ФОПів: які зміни пропонує Мінфін і коли доведеться платитивсі новини дня
Політика
Світ
03.09.2024 14483

Путін заговорив про мирні переговори і розборки з "українськими бандитами" на Курщині

Путін сказав, що влада України нібито не зацікавлена у припиненні бойових дій, тому що "не хоче проводити президентські вибори".

7c575565e334aee00bece1c2c93644ff_03.09.24

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що РФ нібито ніколи не відмовлялася від переговорів з Україною про мир. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляють росЗМІ.

"Росія ніколи не відмовлялася від мирних переговорів, але треба розібратися з бандитами, які проникли на територію країни", – зазначив президент країни-окупантки РФ.

За словами Путіна, Росія "розбереться з українськими бандитами в Курській області", які "прагнули дестабілізувати обстановку в прикордонні".

Також диктатор сказав, що влада України нібито не зацікавлена у припиненні бойових дій, тому що "не хоче проводити президентські вибори".

Нагадаємо, наступ ЗСУ на Курщині підірвав рейтинги Путіна.

Оценка материала:

5.00 / 3
Путін заговорив про мирні переговори і розборки з "українськими бандитами" на Курщині 5.00 5 3
Політика / Світ
03.09.2024 14483
Еще материалы раздела «Світ»