НОВИНИ ДНЯ: ЄС надасть кредит 90 млрд євро: Мерц сказав, коли Україна отримає кошти  Що подарувати на Новий рік чоловікові, якому "нічого не треба": 12 найкращих варіантів  Росія може відповісти на репараційний кредит судовими позовами: Reuters з'ясувало наслідки  Святий вечір 2025: які традиції, що має бути на столі та що категорично заборонено  Не вічний? Лукашенко знову заговорив про відхід з посади  Як впоратися зі "святковою депресією": корисні поради  В Індії заявили про понад 200 випадків вербування на війну проти України: деталівсі новини дня
Політика
Європа
03.09.2024 435

Євросоюз імпортує більше газу з Росії, ніж зі США, - Welt

Режим російського диктатора Володимира Путіна зміг розширити свої позиції як постачальника енергії для Європи. Наразі ЄС звідти імпортує більше ніж з США.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на DIE WELT. Про це повідомляють Контракти.UA.

За даними видання, уперше за майже два роки країни ЄС за один квартал імпортували більше газу з Росії, ніж зі США. Про це свідчать дані брюссельської консалтингової компанії Bruegel.

Згідно з цими даними, за квартал із квітня до червня ЄС закупив у Росії 12,7 мільярда кубометрів газу, а у США - 12,3 мільярда.

Порівняно з першим кварталом 2024 року поставки з Росії знизилися незначно, а зі США - більш різко.

Нагадаємо, що нещодавно Австрія заявила, що бачить "величезний ризик" у разі раптового припинення постачання російського природного газу. У країні заявили, що від такої залежності потрібно позбутися якнайшвидше.

Варто також зауважити, що бої у Курській області призвели до стрибка цін на газ у Європі. Це сталося через побоювання припинення постачання газу, відразу після того, як Росія втратила контроль над газовимірювальною станцією "Суджа".

Варто також зазначити, що за даними Bloomberg, Росія та Україна мають намір продовжувати постачання трубопровідного газу до Європи.

Оценка материала:

5.00 / 1
Євросоюз імпортує більше газу з Росії, ніж зі США, - Welt 5.00 5 1
Політика / Європа
03.09.2024 435
Еще материалы раздела «Європа»