НОВИНИ ДНЯ: У Білому домі порадили Путіну не втручатися у вибори США  Німеччина з іншими партнерами передасть Україні ще 77 танків Leopard 1A5 та 12 гаубиць  У Байдена намагаються зберегти мільярди доларів допомоги Україні до 30 вересня, - Reuters  Готуються простіше, ніж смажена картопля, а смакують ідеально: рецепт курячих стегенець  Класичне бабине літо з нюансом: яка погода буде в Україні на вихідних  "Мирні переговори" від Путіна: політолог пояснив, чи хочуть у Кремлі закінчити війну в Україні  У Києві стане прохолодніше й незабаром задощить, - синоптикивсі новини дня
Життя та Стиль
Спорт
05.09.2024 146

Український спортсмен Андрій Трусов зміг здобути золоту медаль Паралімпіади на 50-метрівці вільним стилем (клас S7). Він встановив світовий рекорд.

gwpgm1_wwaasihp_61a65acb27e0fd97f4aafa41db1c58a5_650x410_05.09.24

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати змагань. Про це повідомляють Контракти.UA.

У фінал 50-метрівки Трусов відібрався з результатом 27,31 секунди, що стало паралімпійським рекордом.

Вже у фіналі український спортсмен зміг покращити свій результат. Він досяг фінішу за 26,38 секунди. Такий показник є світовим рекордом.

Колумбієць Карлос-Даніель Серрано-Сарате, який посів друге місце, фінішував за 27,60 секунди.