НОВИНИ ДНЯ: В Україні з 1 січня змінились умови для виходу на пенсію у 60 років  "Путін не має виграти": Зеленський пригадав розмову з Байденом після повномасштабного вторгнення РФ  Смажене м’ясо танутиме в роті: що додати замість солі в маринад  Зеленський: не треба боятися України в Європі, треба робити все, щоб там не було РФ  У грудні середня температура у Києві майже на 2 градуси перевищувала норму  Україна офіційно стала учасницею Римського статуту МКС  Зрази з сиром та шпинатом: рецепт улюбленої стравивсі новини дня
Політика
Україна
08.09.2024 439

Шольц хоче, щоб більше українських біженців працювали

Канцлер ФРН Олаф Шольц наполягає на тому, щоб сотні тисяч українських біженців війни якомога швидше почали працювати в Німеччині.

Про це, як пише Sueddeutsche Zeitung, політик заявив у суботу під час зустрічі зі своїми виборцями в Тельтові, земля Бранденбург, передають Контракти.

Завдяки так званому Job-Turbo, програмі федерального уряду, кількість працюючих українців зросла до понад 200 тисяч.

«Але додалося ще кілька сотень тисяч... Тому я хочу, щоб робота була виконана», - заявив канцлер.

Глава німецького уряду визнав, що без проходження певних процедур не можна відразу працювати відповідно до кваліфікації, але починати можна, наприклад, з неповного робочого дня, а сертифікати отримати пізніше, така практика застосовується в інших країнах, сказав Шольц.

Він поклав відповідальність на федеральні землі та роботодавців. У землях є занадто багато дублюючих органів з визнання професійних ступенів і кваліфікацій.

«Це нісенітниця. Ми дуже стараємось зменшити кількість органів визнання (документів - ред.)», - сказав Шольц і додав, що не може бути так, щоб із 2000 лікарів, які знайшли захист у Німеччині, лише 120 отримали дозвіл на роботу.

У Німеччині місяцями триває дискусія стосовно того, що велика частка українських біженців війни, яких прийняла Німеччина, отримують фактично допомогу по безробіттю, чого не мають інші біженці. Багато тих, хто приїхав у перші дні та тижні повномасштабної війни, досі живуть на ці гроші і не виходять на роботу з різних причин. Тож лунають заклики скоротити виплати.

Із лютого 2022 року до липня 2024 року до Німеччини виїхали понад 1 мільйон українців.

Оценка материала:

5.00 / 2
Шольц хоче, щоб більше українських біженців працювали 5.00 5 2
Політика / Україна
08.09.2024 439
Еще материалы раздела «Україна»