НОВИНИ ДНЯ: Чому не можна прати одяг за 90°C або 40°C: лікар розкрив правильну температуру прання для більшості речей  У житті цих знаків Зодіаку незабаром перерветься "чорна смуга"  Як прибрати жовті плями від поту з білої сорочки за допомогою аспірину: перевірений домашній спосіб і пропорції  Ці три знаки Зодіаку входять у нову потужну еру: дороги назад не буде  Як вивести плями зі світлого замшевого взуття: прості домашні способи  Гороскоп на 13 серпня за картами Таро: Дівам – незручна ситуація, Ракам – баланс  Забудьте про хімчистку: рецепт натуральної піни, яка поверне свіжість ковдрам, подушкам і матрацамвсі новини дня
Політика
Світ
10.09.2024 650

Між Путіним та Лукашенком назріває конфлікт через російські дрони в Білорусі

Збиття російських дронів у повітряному просторі Білорусі може спровокувати Путіна на жорсткі заходи.

95c1f15853c80038317d04bf6398ed04_10.09.24

Через розпорядження самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка збивати у повітряному просторі Білорусі безпілотники, чиї б вони не були, може викликати різку реакцію його російського колеги Володимира Путіна. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку висловив білоруський опозиціонер Павло Латушко в коментарі “24 каналу”.

За його словами, між Путіним та Лукашенком уже відбуваються тактичні конфлікти.  Насамперед господар Кремля незадоволений тим, що Білорусь відвела частину військ від кордону з Україною.

Латушко зауважив, що у відповідь на це Москва поставила Білорусі ультиматум: нафта по передоплаті. Крім цього, міністерство оборони Росії, яке зробило запит на озброєння в Білорусі відмовляється за нього платити, поки Лукашенко не поверне війська до кордонів з Україною.

Збиття російських дронів у повітряному просторі Білорусі може спровокувати Путіна на ще більш жорсткі заходи.

“Путін може сказати, що тоді не буде білоруського молока та м'яса в російських магазинах, буде нафта по передоплаті та підняття цін на газ. Зараз вони [Путін та Лукашенко] перетягують канат одне на одного, перевіряючи, хто витримає”,– пояснив білоруський опозиціонер.

Окрім того, Латушко наголосив, що через російські дрони, які залітають на територію Білорусі, білорусам варто шукати укриття, оскільки уламки збитих безпілотників теж можуть завдати шкоди.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко ухвалив рішення збивати російські "Шахеди", які заходять у повітряний простір РБ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Між Путіним та Лукашенком назріває конфлікт через російські дрони в Білорусі 5.00 5 2
Політика / Світ
10.09.2024 650
Еще материалы раздела «Світ»