НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  В Україні у суботу до +18°, дощі лише на заході  Найгірші цифри з 2022 року: у РФ зафіксували рекордне падіння довіри до Путіна  Чи залишиться Україна без американської зброї: Рютте відповів на чутки про зупинку програми PURLвсі новини дня
11.09.2024 519

Посли ЄС схвалили продовження санкцій проти Росії, виключивши зі списку мати Пригожина

Посли Європейського Союзу дали "зелене світло" на продовження санкцій проти Росії. При цьому Брюссель ухвалив рішення виключити Микиту Мазепіна, колишнього гонщика "Формули-1", і Віолетту Пригожину, матір засновника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина, з російського санкційного списку.

Про це заявив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його повідомлення у Twitter. Про це повідомляють Контракти.UA.

Це рішення є частиною регулярного перегляду санкцій, який проводиться кожні шість місяців. Під час цієї процедури ЄС виключає кілька імен зі списку, водночас продовжуючи його розширення за рахунок додавання нових осіб і організацій.

Раніше Угорщина наполягала на тому, щоб із санкційного списку було виключено більше осіб, проте інші країни-члени ЄС висловили пропозицію подовжити термін перегляду санкцій із шести до дванадцяти місяців.

Остаточне рішення з цього питання ще належить затвердити на рівні керівництва ЄС.

Оценка материала:

5.00 / 1
Посли ЄС схвалили продовження санкцій проти Росії, виключивши зі списку мати Пригожина 5.00 5 1
Колонки / Колонки / Блоги
11.09.2024 519
Еще колонки: Колонки / Блоги