НОВИНИ ДНЯ: Роками збирала пластикові пляшки, а тепер використала їх у саду: де вони стали в нагоді  Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позаду  Навіть стара радянська тертка буде гострою, як бритва: 3 способи, як її заточити  Гороскоп на 27 липня за картами Таро: Дівам - терпіння, Тельцям - успіх  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  Гороскоп на 27 липня: Рибам - не поспішати, Овнам - нові завдання  Головна помилка під час поливання огірків: що насправді вбиває урожай і як це виправитивсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
14.09.2024 603

Україну на вихідних накриють дощі: синоптики дали детальний прогноз

Більшу частину України у вихідні, 14 і 15 вересня, накриють дощі. Денна температура сягатиме +26...+28 градусів.

165439-1_large_14.09.24

Уночі ж стовпчики термометрів не підніматимуться вище +18. Прогноз на вихідні зробили синоптики Укргідрометцентру. Пише obozrevatel.com. Про це повідомляють Контракти.UA.

Субота для більшості регіонів нашої держави буде дощовою. Опади прогнозуються і вдень, і вночі.

Так, у західних регіонах України вдень дощитиме помірно, вночі ж очікуються значні опади. На півночі та у центрі держави, а також на Миколаївщині та Одещині синоптики 14 вересня прогнозують короткочасні дощі. У Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях – без опадів.

Денна температура у суботу переважно триматиметься на рівні +26...+28, холодніше буде у західній частині країни, там очікується +19...+21, у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській областях – до +16...+18, а на Закарпатті похолоднішає до +13...+15 градусів.

Середня нічна температура прогнозується на рівні +18...+16, на заході – на кілька градусів прохолодніше, на півдні ж до +21...+18.

Неділя, 15 вересня, принесе дощі у центральні, південні та західні регіони, опади на заході та на Одещині прогнозуються помірні, у центрі країни – переважно короткочасні.

Температура вдень коливатиметься від +16...+18 на заході (+16...+15 у Закарпатській області) до +20...+22 на Одещині та +26...+28 на території решти країни, окрім сходу, де буде приблизно на 1 градус тепліше.

Нічна температура також буде нерівномірною: від +11...+9 на заході – до +18...+16 на півночі та у центрі, а також до  +20...+18 і +21...+19 на півдні та на сході.

Нагадаємо,  раніше синоптикиня спрогнозувала, коли в Україну прийде справжня осінь. За прогнозом начальниці відділу агрометеорології Українського гідрометцентру Тетяни Адаменко, до кінця вересня у нашій державі може зберігатися практично літня погода.

Вона додала, що циклон, який приніс похолодання на захід, прийшов із території Італії. На противагу йому, над територією Великої Британії формується антициклон, який зупинить зниження температури та дощі зі сходу нашої країни.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україну на вихідних накриють дощі: синоптики дали детальний прогноз 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
14.09.2024 603
Еще материалы раздела «Суспільство»