НОВИНИ ДНЯ: На ці знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах і щастя найближчим часом  Трамп заявив, що назавжди відкриває Ормузьку протоку  Українці можуть отримати 5-річний статус у країні ЄС: як подати заяву і коли дедлайн  Мадяр висунув умову для розблокування кредиту Україні  "Їх добряче побили": Трамп анонсував можливу угоду з Іраном вже цього місяця  Над головою Орбана нависла "сокира" Мадяра: під ударом друзі політика та найбагатші люди Угорщини  ГУР розкрило 48 "медичних" заводів РФ, що працюють на війнувсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
15.09.2024 428

Обмін полоненими: додому повернулися 23 азовці

Україна та Росія 14 вересня провели черговий обмін полоненими, під час якого додому вперше повернулися бійці "Азову".

650834842421d1a4846a3e17bb7dd3b1_15.09.24

Під час обміну полоненими у суботу, 14 вересня, 23 "азовці" повернулися додому. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомила керівниця патронатної служби полку "Азов" Олена Токачова.

"23 азовців сьогодні повертаються на рідну землю після понад двох років полону! У рамках цього обміну ми загалом повернули 103-х військовослужбовців, які були в російському полоні", - написала Толкачова.

Нагадаємо, у суботу, 14 вересня, відбувся обмін полоненими. Україна повернула додому ще 103 захисників. Серед звільнених - понад 20 офіцерів.

Керівниця патронатної служби полку "Азов" Олена Токачова повідомила також, що додому повертаються 15 військовослужбовців тодішнього полку "Азов" НГУ після понад 2 років полону. "Азовці" потрапили до обміну вперше за тривалий час. Це група переважно з жінок.

Оценка материала:

5.00 / 2
Обмін полоненими: додому повернулися 23 азовці 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
15.09.2024 428
Еще материалы раздела «Ранкова кава»