НОВИНИ ДНЯ: Як зробити будь-яку сковорідку антипригарною: трюк за 5 хвилин  В Україні у неділю переважно без опадів, вдень прогріє до 29°  Чому найрадикальніші фанати Трампа раптово полюбили Україну: The Telegraph назвав справжні причини  "Це треба зупиняти": Токаєв несподівано звернувся до Путіна через війну в Україні  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 липня  Тепло і дощі з грозами: якою буде погода в Україні 26 липня  Усі справи чотирьох знаків Зодіаку різко підуть вгору найближчим часомвсі новини дня
Політика
Україна
20.09.2024 820

Безуглу звільнили з оборонного комітету Верховної Ради

Тепер нардепка працюватиме в комітеті з питань зовнішньої політики.

0d458fe80b0d10adb32e317d4e6900ef_20.09.24

Верховна Рада у четвер, 19 вересня, на засіданні звільнила Марʼяну Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Зазначається, що Безуглу також усунули з посади члена оборонного комітету.

Натомість тепер вона працюватиме в комітеті з питань зовнішньої політики.

Безугла прокоментувала своє звільнення

Як прокоментувала зміни сама Безугла, тепер її "боротьба не тільки не зменшиться, а й набуде міжнародного характеру".

"Я ухвалила рішення перейти до Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, щоб розширити свою діяльність. Наш закоренілий, корумпований армійський "совок" не здолати без реального розвитку співпраці з партнерами. Адже, окрім їхніх внутрішніх політичних розборок, є низка об'єктивних причин, чому нам так дозують допомогу: військовій системі не довіряють", — написала вона.

Для цього вона, зокрема, пообіцяла публікувати свої дописи також і англійською мовою.

"Ще дуже багато є про що написати, але нехай це буде поступово", — зазначила Безугла.

Нагадаємо, напередодні народна депутатка Мар'яна Безугла написала заяву про звільнення з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Оценка материала:

4.50 / 2
Безуглу звільнили з оборонного комітету Верховної Ради 4.50 5 2
Політика / Україна
20.09.2024 820
Еще материалы раздела «Україна»