НОВИНИ ДНЯ: 17 серпня: яке церковне свято, що треба винести з дому, щоб пішли негаразди  І лінолеум, і ламінат – вже "минуле століття та колгосп": що краще обрати у 2026 році  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 17–23 серпня  Що придумати замість дверей у кімнату: 4 оригінальні та недорогі рішення  Гороскоп на 17 серпня: Дівам – компліменти, Левам – цікаве завдання  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  Спека не відступає: де в Україні 17 серпня буде +34, а де накриють грозивсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
20.09.2024 505

РФ тримає у Курській області 37 тисяч вояків і хоче до 15 жовтня витіснити ЗСУ, - джерела

Росія зосередила у Курській області 37 тисяч солдатів. Російська влада поставила завдання ворожим військам до середини жовтня витіснити ЗСУ.

Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Мирний план і кінець війни? Чи штовхає Захід Україну на переговори та чим відповість Зеленський". Про це повідомляють Контракти.UA.

За даними РБК-Україна, кремлівський режим хотів зібрати для контрнаступу у Курській області угруповання військ у співвідношенні 5 до 1. Зараз, ймовірно, ця пропорція ще не досягнута.

Поінформовані джерела РБК-Україна стверджують, що наразі в Курській області Росія сконцентрувала близько 37 тисяч військ. З 10 на 11 вересня вони розпочали контрнаступальну операцію, щоб відтіснити українські війська.

Один зі співрозмовників видання у Силах оборони каже, що російські війська отримали завдання до 15 жовтня витіснити українські сили з усієї Курської області, а до 30 жовтня - створити так звану буферну зону на території прикордонних областей, що межують з Росією.

З огляду на те, що наш Генштаб поінформований про задуми противника та готується протидіяти їм, то ці плани можуть залишитись лише на папері.

"Принаймні, ще місяць тому деякі співрозмовники видання у військовому керівництві давали значно песимістичніші прогнози щодо здатності України утримати зайняту частину Курщини, аніж те, що виявилось насправді", - йдеться у матеріалі.

Бої у Курській області

З 6 серпня Сили оборони проводять наступальну операцію у Курській області. Україна контролює понад 100 населених пунктів і створила військову комендатуру.

Проте днями стало відомо, що Росія почала свій власний наступ у Курській області, щоб вибити з позицій ЗСУ. Як зазначає британська розвідка, росіяни поки не досягли значних успіхів.

Президент Володимира Зеленського, коментуючи контратаку ворога, заявив, що операція у Курській області йде за планом.

Оценка материала:

5.00 / 1
РФ тримає у Курській області 37 тисяч вояків і хоче до 15 жовтня витіснити ЗСУ, - джерела 5.00 5 1
Кабінет директора / Вечірня горілка
20.09.2024 505
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»