НОВИНИ ДНЯ: Ціни на хліб можуть підскочити на 20%: як блекаут та обстріли вплинуть на вартість  Що поставити на стіл, щоб 2026 рік приніс удачу: Кінь точно не встоїть  ЄС уклав угоду для України, але не таку, як хотіли: чому план зірвався і чи зіграє це на руку Кремлю  Зметуть з тарілки першими: 8 смачних бутербродів на Новий рік 2026  ЄС надасть кредит 90 млрд євро: Мерц сказав, коли Україна отримає кошти  Що подарувати на Новий рік чоловікові, якому "нічого не треба": 12 найкращих варіантів  Росія може відповісти на репараційний кредит судовими позовами: Reuters з'ясувало наслідкивсі новини дня
Політика
Україна
21.09.2024 428

Бої за Селидове: чи зайшли окупанти до міста

Окупанти штурмують на Покровському напрямку.

7d9da66ba1c9f94d0b5e9c9af4c60497_21.09.24

Армії Російської Федерації не вдалося зайти до міста Селидове Донецької області. Наразі бої точаться на підступах до міста. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це розповів в ефірі "Апостроф.TV" офіцер Національної гвардії Олександр Рясний.

"Противник до міста не проникав, бої точаться на підступах. Хоча російські воєнкори активно продовжують висвітлювати тему, нібито вони вже в місті Селидове, але це не так. Селидове - повністю під нашим контролем", – розповів військовий.

З його слів, наразі окупанти намагаються захопити якомога більше населених пунктів на Покровському напрямку до кінця холодів. Російські військові використовують техніку -  танки, БТРи та БМП - лише у тому випадку, коли перед цим вдалося закріпитися піхоті.

Мета армії РФ,каже військовий, закріпитися і створити логістичні хаби та плацдарм для майбутніх наступальних кампаній.

Як повідомлялося, РФ може розпочати нову хвилю наступу на Покровськ. Зокрема, це залежатиме від її дій на флангах.

Оценка материала:

5.00 / 1
Бої за Селидове: чи зайшли окупанти до міста 5.00 5 1
Політика / Україна
21.09.2024 428
Еще материалы раздела «Україна»