НОВИНИ ДНЯ: Чверть усіх боїв на фронті - це український наступ, - Сирський  У Росії заговорили про ризик банківської кризи: прибутки падають, борги ростуть  2000 на медичне обстеження: як оформити картку і отримати гроші без «Дії»  Майкл Б'юррі попереджає про каскадні наслідки обвалу біткоїна  НБУ ухвалив важливе рішення щодо банківських платежів: подробиці  Україна буде заохочувати 800-тисячну армію високими зарплатами, - Зеленський  Які пільги мають ветерани війни, а які — УБД: хто отримує більшевсі новини дня
Політика
Україна
23.09.2024 432

Від 2022 року викрили понад 600 організаторів незаконного виїзду за кордон

За час дії воєнного стану викрили понад 600 злочинних груп, які займаються організацією незаконного перетину кордону.

Про це розповів  Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, пише АрміяInform. Про це повідомляють Контракти.UA.

"За час дії воєнного стану вже більше 600 злочинних організованих груп були викриті нашими оперативними співробітниками у співпраці з іншими правоохоронними органами. І якщо говорити про безпосередньо порушників, які намагаються подолати кордон, то за такі дії їм передбачена адміністративна відповідальність", – зазначив речник.

Він також додав, що учасникам цих злочинних груп –  і організаторам, і пособникам – за їхні дії передбачена кримінальна відповідальність.

Демченко наголосив, що попри те, що спроби незаконного перетину кордону тривають, та кількість охочих за останні півтора місяця однозначно зменшилася.

"Найбільше спроб незаконно перетнути кордон залишається по зеленій ділянці кордону, поза межами пунктів пропуску. Більшість таких спроб відбувається на напрямках кордонів з Молдовою та Румунією", – розповів Андрій Демченко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Від 2022 року викрили понад 600 організаторів незаконного виїзду за кордон 5.00 5 1
Політика / Україна
23.09.2024 432
Еще материалы раздела «Україна»