НОВИНИ ДНЯ: Сусід курить на балконі, а дим іде до вас: чи реально оштрафувати порушника  Китайський гороскоп на 25–31 серпня: п’ять знаків відчують переломний вплив Місяця Мавпи  Лобове скло радять протирати оцтом: навіщо це роблять  Місячний календар на серпень 2026: що принесуть останні дні літа  Навіщо фольгу кладуть у морозильну камеру: перевірений побутовий лайфгак  Гороскоп на 25 серпня за картами Таро: Терезам – пауза, Ракам – розрахунок  Гарно та недорого: альтернатива граніту та мармуру для кухонних стільницьвсі новини дня
25.09.2024 695

Україна розраховує на допомогу Індії у досягненні мирної угоди з РФ, - Politico

Україна обрала прем'єр-міністра Індії Нарендру Моді своїм головним посередником для сприяння завершенню війни з Росією. У понеділок, під час зустрічі в Нью-Йорку, президент України Володимир Зеленський обговорив з Моді можливості мирної угоди, яка б забезпечила припинення бойових дій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico. Про це повідомляють Контракти.UA.

Високопосадовець з України, який побажав залишитися анонімним, підтвердив, що Київ вбачає в Індії надійного партнера для укладення мирного договору. Під час літніх переговорів з Києвом Моді наголосив, що компроміси з боку України будуть необхідними, однак вони не повинні включати передачу територій Росії.

Хоча раніше Київ критикував обійми Моді з російським диктатором Володимиром Путіним під час візиту до Москви, Україна все більше бачить Індію як нейтрального і перспективного посередника у переговорах з Кремлем.

Індія залишається однією з небагатьох світових держав, здатних вести переговори як з Москвою, так і з Києвом, виступаючи за повагу до суверенітету й територіальної цілісності України.

Швейцарія та Австрія стали на бік ЄС, наклавши санкції на Росію. Відносини між Вашингтоном і Москвою перебувають у стані глибокого заморожування. Спроби таких країн, як Саудівська Аравія, зіграти роль миротворця провалилися, тоді як Китай звинувачують в активній допомозі Москві у військових діях, а Зеленський лише цього місяця розкритикував уряд Бразилії за те, що він "став на бік Росії".

Українські чиновники висловили сподівання, що Індія візьме активну участь у розробці мирної формули, оскільки ця країна може значно вплинути на перебіг подій у світі.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна розраховує на допомогу Індії у досягненні мирної угоди з РФ, - Politico 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
25.09.2024 695
Еще колонки: Колонки / Блоги