НОВИНИ ДНЯ: РФ втрачає вплив на Південному Кавказі через "маршрут Трампа", - СЗР  Всесвіт запускає потужний фінансовий потік: ці 5 знаків зодіаку можуть заробити багато грошей у 2026 році  У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Україна
25.09.2024 760

Ердоган вважає, що війну в Україні можна закінчити дипломатичним шляхом і на умовах територіальної цілісності

Туреччина готова вжити всіх можливих заходів, зокрема виступити медіатором, для досягнення стійкого миру між Україною і Росією, сказав турецький президент Реджеп Таїп Ердоган на зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським.

Глави країн говорили за зачиненими дверима на полях 79 сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, пише Anadolu. Вони обговорили двосторонні відносини, хід війни, мирні зусилля та регіональні і глобальні виклики. Про це повідомляють Контракти.UA.

Туреччина продовжує вважати, що російська війна проти України може завершитися шляхом діалогу і зі збереженням територіальної цілісності та суверенітету України.

"Ердоган додав, що триватимуть зусилля для відновлення Чорноморської зернової ініціативи та забезпечення припинення вогню, що може відкрити двері до миру між Києвом і Москвою", – йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Ердоган вважає, що війну в Україні можна закінчити дипломатичним шляхом і на умовах територіальної цілісності 5.00 5 2
Політика / Україна
25.09.2024 760
Еще материалы раздела «Україна»