НОВИНИ ДНЯ: Усі справи трьох знаків Зодіаку різко підуть вгору на початку червня  Від Путіна приховали катастрофу росіян на фронті, а пропагандисти на межі "бунту" — аналіз ISW  Дизель на АЗС може подешевшати на 7-10 гривень: коли чекати нових цін  Таропрогноз на 29 травня 2026 року: кому день принесе новий шанс, а кому — складний вибір  У п'ятницю Україні прогнозують сильний вітер, дощ і грози  Путін приїхав в гості до союзника з кулеметником на броньовику   Негода атакує : які області накриють шквали, а де вдарять грозивсі новини дня
02.10.2024 526

Виробництво зброї в країні зросло втричі, а кожен другий боєприпас є українським — Шмигаль

Прем'єр-міністр запевнив, що 2023 року виробництво зброї в Україні зросло втричі.

efd96a791e34b38c39b4d73d3504910f_02.10.24

Станом на 1 жовтня 2024 року кожен другий боєприпас у зоні бойових дій є українським. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про це під час засідання уряду.

"Щодня працюємо з партнерами щодо збільшення постачань зброї та посилюємо розвиток власного оборонно-промислового комплексу. 2023 року виробництво зброї в Україні зросло втричі. Кожен другий боєприпас у зоні бойових дій – український. До кінця року виготовимо 1,5 млн дронів", – сказав Шмигаль 1 жовтня.

Прем'єр також зазначив, що триває реалізація вітчизняної ракетної програми, а також країна виходить на значні обсяги виробництва артилерійських систем і броньованої техніки.

"Налагоджуємо спільні виробництва з партнерами, а також залучаємо кошти партнерів щодо купівлі української зброї для України. Кожен вчасно відправлений на фронт снаряд, кожен дрон, кожна одиниця артилерії – це зростання сили і могутності наших воїнів, збереження їхніх життів", – заявив він.

Нагадаємо, в Росії зменшилася перевага у снарядах на фронті. Раніше стало відомо про актуальне співвідношення.

Оценка материала:

5.00 / 2
Виробництво зброї в країні зросло втричі, а кожен другий боєприпас є українським — Шмигаль 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
02.10.2024 526
Еще колонки: Колонки / Блоги