НОВИНИ ДНЯ: У цих знаків Зодіаку з’являться нові можливості найближчим часом  У Путіна заговорили про "сигнали" від США і зробили нову заяву щодо України: деталі  Чи буде в Україні банкнота 5000 гривень: що кажуть в НБУ про топ-номінали  Де на Місяці ховається вода: нове відкриття здивувало науковців  Як і скільки заяв подавати абітурієнтам, щоб не "пролетіти" зі вступом: пояснення МОН  Свята у серпні 2026 року: повний перелік важливих дат в Україні та світі, чи будуть додаткові вихідні  Тепло, але води в річках може стати більше: де в Україні чекати грози 15 липнявсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
04.10.2024 516

Скільки українців планують поїхати через можливі проблеми в енергетиці взимку, - опитування

Майже 90% українців планують провести осінньо-зимовий період 2024 року на своєму постійному місці проживання.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг". Про це повідомляють Контракти.UA.

Переміститись планують близько 10% респондентів. З них 4% у межах області, 3% у межах країни, 2% за кордон.

Дві третини (64%) респондентів опитаних українців на момент проведення опитування мали стабільне постачання електроенергії, ще близько 30% зазначили про мінімальні відключення, 4% стикаються з відключеннями часто, ще 1% - постійно. Серед регіонів найгіршою ситуація є у східних областях: 13% опитаних мешканців зазначають про часті відключення.

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" 20-23 вересня 2024 року серед 1000 респондентів. Опитування проводилося по всій території України (крім окупованих територій Криму і Донбасу). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 3,1%.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що енергетична стійкість - один із наших найбільших викликів цієї зими та осені. За його словами, ми успішно подолали три опалювальні сезони, "але майбутня зима може бути найважчою".

За прогнозом ООН, цієї зими українцям слід очікувати відключення електроенергії тривалістю від чотирьох до 18 години на добу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Скільки українців планують поїхати через можливі проблеми в енергетиці взимку, - опитування 5.00 5 1
Кабінет директора / Ранкова кава
04.10.2024 516
Еще материалы раздела «Ранкова кава»