НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дронів  Трамп дав послання Путіну: що сказав американський президент  Трамп зробив несподіване зізнання про Україну  Календар свят лютий 2026 року: чи буде додатковий вихідний на День Закоханих, скільки українці працюватимуть  США хочуть заборонити Росії і Китаю видобуток копалин у Гренландії, - NYTвсі новини дня
Політика
Україна
07.10.2024 502

У вересні втрати росіян на війні проти України побили рекорд - британська розвідка

Попередній рекорд втрат у лавах окупантів був зафіксований у травні 2024 року.

c13e4ff4649f8dd90880281284b67caf_07.10.24

У вересні 2024 року середньодобовий показник втрат російських загарбників вбитими та пораненими побив новий рекорд. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це йдеться у звіті британської розвідки.

"Зі слів українського генерала, середньодобові втрати становили 1271 на день у порівнянні з попереднім місячним максимумом війни у розмірі 1262, зафіксованим у травні 2024 року. Від початку повномасштабного вторгнення Росія, ймовірно, зазнала понад 648 тисяч солдатів", – пише британська розвідка.

Розвідники вважають, що збільшення втрат серед росіян пов’язане з розширенням зони бойових дій у Харківській та Курській областях. Також на це вплинуло підвищення інтенсивності бойових дій на лінії фронту.

У британській розвідці прогнозують, що втрати росіян до кінця року, ймовірно, перевищуватимуть 1000 одиниць особового складу на день.

Нагадаємо, загальні бойові втрати російських окупантів на 7 жовтня склали 661 630 осіб. Протягом минулої доби знищено ще 1160 загарбників.

Оценка материала:

5.00 / 2
У вересні втрати росіян на війні проти України побили рекорд - британська розвідка 5.00 5 2
Політика / Україна
07.10.2024 502
Еще материалы раздела «Україна»