НОВИНИ ДНЯ: Жорсткий торг в Москві: чого директор ЦРУ вимагав від Путіна і як той відповів — нові деталі візиту  Коли канікули в школах Києва: розклад нового навчального року  Росія вербує "гарматне м'ясо" на війну проти України в універах  Хто з українців більше не зможе отримати тимчасовий захист: нові правила у ЄС  Продавці рахують мільярдні збитки: які товари можуть зникнути з полиць супермаркетів  Телефон упав у воду: одна помилка в перші хвилини може дорого коштувати  Зростальний Місяць у вересні 2026: точні дати та що варто запланувативсі новини дня
17.10.2024 610

Росія готує удари по ядерних об’єктах України – Сибіга

Міністр зазначив, що саме тому державі потрібен дозвіл на далекобійні удари по військових об’єктах у РФ.

41d930dc2beef3f519e61118d1350663_17.10.24

Російські армія готує удари по об’єктах ядерної енергетики України. Саме тому Київ наполягає на скасуванні обмежень на удари по військовим об’єктах на території РФ. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це голова МЗС України Андрій Сибіга заявив на спільному брифінгу з міністрами закордонних справ країн Нордично-Балтійської вісімки в Одесі, повідомляє "Укрінформ".

"Росія має повне домінування в повітрі. Ми знаємо, що вони готують удари по об’єктах нашої ядерної енергетики", – сказав Сибіга.

Саме тому, зазначив він, Україна наполягає на скасуванні будь-яких обмежень на удари ракетами далекого радіусу дії по військових об’єктах на російській території.

Міністр наголосив, що це право України, згідно зі статутом ООН, як країни, яка захищається.

"Це право з самооборони виправдане. Ми цього потребуємо вже зараз. І я радий, що ми з присутніми тут колегами всі однодумці", – зазначив Сибіга.

Нагадаємо, в кінці вересня на засіданні Ради Безпеки ООН президент Володимир Зеленський заявив, що Україна має докази намірів росіян вдарити по трьох АЕС напередодні зими.

Оценка материала:

5.00 / 2
Росія готує удари по ядерних об’єктах України – Сибіга 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
17.10.2024 610
Еще колонки: Колонки / Блоги