НОВИНИ ДНЯ: Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатіє  Українська балістика FP-7 вже на сертифікації, перші удари можуть бути восени, - Reuters  Обсяг іпотеки в Україні досяг 50 млрд гривень: 93% нових кредитів припадає на "єОселю"  Останній день "пекла"? До якої погоди готуватись 6 серпня й коли Україну накриють дощі  Трамп відкинув прохання Зеленського щодо ракет для Patriot, - FT  Постачання ракет для ППО скоротилося втричі, хоча у партнерів вони є, - Зеленський  Великий обман на полицях магазинів: які продукти мають право називатися "натуральними"всі новини дня
Політика
Україна
18.10.2024 740

Залужний вперше прокоментував План перемоги Зеленського

Також він висловився щодо прогнозів дати завершення війни.

21ad8f1f2cb8169e0c2fa7a0eb0d94ec_18.10.24

Колишній головнокомандувач Збройних сил, а зараз посол України у Великій Британії Валерій Залужний вперше прокоментував План перемоги, який президент Володимир Зеленський представив у Верховній Раді 16 жовтня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє 24 Канал.

Так, Залужний назвав його "абсолютно логічним і правильним", зазначивши, що він стосується не лише України, а й інших зацікавлених у завершенні війни країн.

"Абсолютно логічно та правильно робить президент України Володимир Зеленський. Він робить цей план, де кроки прописані не лише для України. Так, звісно, і Україна має чітко слідкувати плану", - зазначив ексголовнокомандувач ЗСУ.

Також Валерій Залужний прокоментував прогнози щодо дати завершення війни в Україні: "Не слухайте жодних бродячих експертів. Не може бути у війні жодних прогнозів. У війні працює лише математика. Саме математика, яка прораховує все це".

Нагадаємо, раніше Залужний зробив заяву про зниження призовного віку в Україні. Ексголовнокомандувач не підтримує таку ініціативу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Залужний вперше прокоментував План перемоги Зеленського 5.00 5 2
Політика / Україна
18.10.2024 740
Еще материалы раздела «Україна»