НОВИНИ ДНЯ: Новий тиждень обіцяє фінансовий успіх трьом знакам Зодіаку  "Це більше неможливо терпіти": Берлін висунув ультиматум Орбану через блокування €90 млрд для України  Українців попередили про “застарілі” гроші: які купюри вже не приймуть у магазинах  У Кремлі пояснили, коли продовжаться мирні переговори з Україною  Кабмін змінив правила роботи "Армія+": які документи стануть цифровими  Українцям обіцяють "цікаву" синоптичну ситуацію: як зміниться погода і де ймовірний дощ  Стармер анонсував зустріч із Зеленським і попередив про небезпечну вигоду для Путінавсі новини дня
Політика
Світ
19.10.2024 782

Байден про удари вглиб Росії: консенсусу зараз немає

Президент США Джо Байден розповів про ситуацію із дозволом Україні бити західною далекобійною зброєю вглиб Росії.

Про це повідомляє “Європейська правда”. Про це повідомляють Контракти.UA.

"У зовнішній політиці ніколи не кажуть: "Я ніколи не передумаю". Зараз консенсусу щодо далекобійної зброї немає", – сказав Байден.

Таким чином він відповів на запитання, чи існує ймовірність зміни його позиції стосовно застосування Україною далекобійної зброї для ударів вглиб Росії, "що є однією з головних пропозицій, висунутих президентом Зеленським".

Оценка материала:

5.00 / 3
Байден про удари вглиб Росії: консенсусу зараз немає 5.00 5 3
Політика / Світ
19.10.2024 782
Еще материалы раздела «Світ»