НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку ось-ось отримають доленосний шанс усе виправити  Страх замаху: Путін остаточно перебрався до бункера і чекає на безпілотники  Чи залишиться Зеленський при владі після війни: що думають українці  Чого боїться Путін: Маломуж розкрив страхи диктатора перед 9 травня і не тільки  Літо 2026 стане переламним: Зеленський про вибір, який має зробити Путін  В Україні у понеділок очікується мінлива хмарність без опадів, вдень - до +25°  Вдень до +25, вночі заморозки: якою буде погода в Україні 4 травнявсі новини дня
Політика
Світ
25.10.2024 1194

У Грузії опозиція суттєво випереджає проросійську партію, - соцопитування

Грузинські опозиційні партії у сукупності можуть набрати більше половини голосів на майбутніх парламентських виборах. Проросійська "Грузинська мрія" сильно відстає.

Про це свідчить соцопитування Edison Research, пише РБК-Україна з посиланням на "Ехо Кавказу". Про це повідомляють Контракти.UA.

За даними соцопитування, партія "Грузинська мрія" набрала б 34% голосів виборців, якби вибори відбулися зараз.

Водночас опозиційні партії показують такі результати:

  • проєвропейський блок "Єдність", куди входить "Національний рух" екс-президента Міхеїла Саакашвілі, - 18%;
  • "Коаліція за зміни" - 14%;
  • "Гахарія - за Грузію" - 11%;
  • блок "Сильна Грузія" - 10%.

У сукупності в опозиції - 53% голосів. Усі перелічені партії долають прохідний бар'єр у 5%.

Варто зауважити, що парламентські вибори у Грузії заплановані на 26 жовтня.

Скандал із "Грузинською мрією"

Нагадаємо, партія "Грузинська мрія" відзначилася скандальною передвиборчою рекламою.

Вона розвісила по всій країні рекламні банери, де кадри наслідків російського повномасштабного вторгнення в Україну порівнювали з мирним життям у Грузії.

У Міністерстві закордонних справ України різко засудили таку скандальну рекламу.

Оценка материала:

5.00 / 3
У Грузії опозиція суттєво випереджає проросійську партію, - соцопитування 5.00 5 3
Політика / Світ
25.10.2024 1194
Еще материалы раздела «Світ»