НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощастить  Поважають в США і в Росії: Bloomberg розкрило стиль Буданова в переговорах  Ціни в Україні підскочать ще вище: Пишний розкрив тривожний сценарій  Орбана та його оточення хочуть відправити за ґрати: що готує Мадяр  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містян  Просто посипте це під кущ: малина дасть вдвічі більше ягід вже цього року  Чи чекати тепла на Великдень? Синоптик попередила про "сюрпризи" з мокрим снігомвсі новини дня
Політика
Україна
26.10.2024 1360

Росіяни дедалі частіше обирають самогубство, а не полон: у ЗСУ назвали причину

За словами військового, всім окупантам їхнє командування постійно розповідає про "страшні тортури" від ЗСУ. Як не дивно, навіть на третій рік "повномасштабки" росіяни в це вірять.

5aac26714426fb30bb5918112f0f61fe_26.10.24_1

На Лиманському напрямку українські захисники зауважили, що окупанти дедалі частіше закінчують життя самогубством, аніж здаються в полон. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це в коментарі LIGA.net розповів пресофіцер 63-ї ОМБр Ростислав Ящишин.

За словами військового, всім окупантам їхнє командування постійно розповідає про "страшні тортури", що чекаютьна них в українському полоні.

"Переважно годують байками про те, що українці повідрізають росіянам усе, що можна відрізати. Саме тому на нашому напрямку така велика кількість самогубств. Навіть через легке поранення росіяни намагаються застрелитися чи підірватися гранатою. Це вважається нормою. Ну ми, власне, нічого проти не маємо. Стріляйтеся на здоров'я", – сказав він.

Ті росіяни, які все ж потрапляють у полон, переважно дезорієнтовані після перших активних бойових дій.

"Коли вони на незнайомій місцевості опиняються під шквальним вогнем наших дронів, то починають губитися і зазвичай абсолютно дезорієнтовані потрапляють до нас у полон", – зазначив пресофіцер.

Водночас Ящишин визнав, що ворог має перевагу в особовому складі і готовий постійно "спалювати" своїх солдатів у штурмах.

"Абсолютно ніхто не переймається долею цих солдатів. Їх просто відправляють на смерть. Якщо вони відмовляються – є ціла система покарань для відмовників. Цю інформацію ми отримували від їхніх полонених", – додав пресофіцер.

Раніше журналіст Володимир Золкін, який бере інтерв'ю у полонених росіян, розповів про проблему, яку створила Україна комфортними умовами для окупантів.

Оценка материала:

5.00 / 3
Росіяни дедалі частіше обирають самогубство, а не полон: у ЗСУ назвали причину 5.00 5 3
Політика / Україна
26.10.2024 1360
Еще материалы раздела «Україна»