НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дронів  Трамп дав послання Путіну: що сказав американський президент  Трамп зробив несподіване зізнання про Україну  Календар свят лютий 2026 року: чи буде додатковий вихідний на День Закоханих, скільки українці працюватимуть  США хочуть заборонити Росії і Китаю видобуток копалин у Гренландії, - NYTвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
28.10.2024 453

Ердоган зробив пропозицію Путіну щодо Чорного моря

Турецький президент запропонував відновити роботу "зернового коридору".

ecc6a5d9f4e61cadef64a80ce6954902_28.10.24_1

Під час саміту БРІКС у російському місті Казані президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган запропонував президенту РФ Володимиру Путіну відновити контакти щодо чорноморського судноплавства. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву господаря Кремля на державному російському телебаченні.

За словами Путіна, він вислухав пропозиції Ердогана, пов'язані із судноплавством у Чорному морі", але не мав часу прочитати матеріали.

“Подивимося. Ми ніколи не відмовлялися від цього", - цинічно заявив президент держави-агресорки.

Турецький президент підтвердив, що обговорював із Путіним "зерновий коридор", а також можливий обмін полоненими.

"Наше бажання полягає в тому, щоб почати мирні переговори між двома країнами якомога швидше і досягти вигідного результату", - сказав Ердоган.

Нагадаємо, Туреччина прагне якомога скорішого завершення війни в Україні з дотриманням "легітимних і законних інтересів" українського народу та "збалансованим результатом".

Оценка материала:

5.00 / 2
Ердоган зробив пропозицію Путіну щодо Чорного моря 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
28.10.2024 453
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»