НОВИНИ ДНЯ: Одна помилка, яка може зіпсувати врожай: як правильно обрізати помідори  Загадка восьмого континенту: вчені виявили гігантський затонулий світ на дні океану  Чим підживити баклажани: покрокова схема для високого врожаю  Один знак отримає несподівану перевагу, інший — змушений буде переглянути свої очікування: рунічний прогноз на 3 червня 2026 року  Як правильно поливати троянди, щоб вони квітнули все літо: головні правила догляду  Гороскоп на 3 червня за картами Таро: Ракам - пошук балансу, Водоліям - важлива розмова  Чому огірки припиняють рости після садіння та які підживлення допоможуть швидко відновити розвитоквсі новини дня
Політика
Світ
29.10.2024 1002

Допомога Україні може зменшитись, незалежно від результатів виборів в США, - Bloomberg

Після більш ніж 1000 днів жорстоких боїв, вибори в США стають переломним моментом для України. І незалежно від результатів, допомога країні може зменшитись.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Bloomberg. Про це повідомляють Контракти.UA.

Офіційні особи в Києві та Європі стурбовані тим, що перемога Дональда Трампа може призвести до того, що Україна буде змушена вдатися до болючого врегулювання війни, яке дозволить російському диктатору Володимиру Путіну зміцнити свою владу на території країни.

І хоча президент України Володимир Зеленський пообіцяв продовжувати боротьбу, сувора реальність полягає в тому, що виснажені українські збройні сили значною мірою залежать від допомоги США. Зокрема деякі союзники України вже заговорили про те, як може закінчитися війна.

Якщо переможе Трамп, який заявив, що "врегулює" конфлікт ще до вступу на посаду, а також виконає свої погрози припинити допомогу, то у такому разі можливості для України різко звузяться.

Але навіть якщо переможе Камала Гарріс, то, за словами західних чиновників, які говорили на умовах анонімності, Сполученим Штатам, ймовірно, буде важко утримати значну фінансову підтримку через Конгрес.

Нагадаємо, у п'ятницю 25 жовтня, за десять днів до виборів президента США, демократка Камала Гарріс і республіканець Дональд Трамп зрівнялися за рівнем підтримки і мають однакові шанси на перемогу. Зокрема, мова йде про сім ключових так званих штатів, що коливаються.

Оценка материала:

5.00 / 2
Допомога Україні може зменшитись, незалежно від результатів виборів в США, - Bloomberg 5.00 5 2
Політика / Світ
29.10.2024 1002
Еще материалы раздела «Світ»