НОВИНИ ДНЯ: Неймовірна удача на старті весни: кому зі знаків зодіаку пощастить найбільше  Остання спроба домовитись? Які території Росія готова повернути Україні в обмін на Донбас  США та Ізраїль атакують Іран: Медведєв відреагував і обізвав Трампа  Удари по Ірану: у МЗС Росії емоційно висловилися  Скільки людей Україна мобілізує щомісяця: Зеленський назвав цифру  "Я не граюся з Путіним": Зеленський сказав, де має відбутися його зустріч з президентом РФ  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києвівсі новини дня
28.10.2024 414

Британія запровадила нові санкції проти Росії

Уряд Великої Британії запровадив нові санкції проти Росії "за спроби підірвати та дестабілізувати Україну та її демократію".

Про це повідомляють Контракти з посиланням на Радіо Свобода.

"Путін настільки відчайдушно намагається підірвати європейську підтримку України, що тепер вдається до незграбних, неефективних зусиль, щоб спробувати розпалити заворушення. Сьогоднішні санкції надсилають чіткий меседж: ми не потерпимо вашої брехні та втручання. Відчайдушні спроби Путіна розділити нас зазнають поразки. Ми будемо стримувати Кремль і стояти поруч з Україною, скільки буде потрібно", – наголосив голова МЗС Великої Британії Девід Леммі.

У рамках пакета Британія запровадила санкції проти трьох російських агентств і їхніх високопоставлених менеджерів.

Зазначається, що російська IT-компанія Social Design Agency (SDA) отримує завдання та фінансується безпосередньо російською владою. Разом зі своєю партнерською компанією Structura, "вони намагалася здійснити низку операцій із втручання, спрямованих на підрив демократії та послаблення міжнародної підтримки України".

Зазначається, що "таємні дії російських компаній є частиною скоординованої спроби з використання оманливих інформаційних операцій для підриву демократії заради досягнення своїх цілей".

Оценка материала:

5.00 / 2
Британія запровадила нові санкції проти Росії 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
28.10.2024 414
Еще колонки: Колонки / Блоги