НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 8 грудня  Хмарно, місцями дощ і туман: якою буде погода в Україні 8 грудня  Пєсков натякнув на "нову можливість" завершення війни: що його вразило у стратегії США  Україна заморозила активи головного придністровського "олігарха", - ЗМІ  Ракети Taurus для України: чому у Німеччині затягують з рішенням  В Україні планують збільшити кількість військових капеланів  Чи будуть морози та сніг в Україні цієї зими — прогноз синоптикинівсі новини дня
Політика
Україна
30.10.2024 470

Навіщо Україна б'є по російських спиртзаводах – неочікувана причина

За словами керівника ЦПД, російська військова авіація не може обійтися без спирту. І йдеться не лише про "допінг" для льотчиків.

f0ed8289e2eabdeed3ad532ecb79bac8_30.10.24_30.10.24

Удари по спиртзаводах на території РФ важливі тому, що російська авіація не може фінкціонувати без спирту. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО Андрій Коваленко.

"Російська військова авіація не зможе без спирту. Від палива, до гальмівних систем, від рідин для технічних потреб, очистки, до антиобліднювачів. І це стосується як літаків, так і гвинтокрилів. Це все – спирт", – пояснив Коваленко.

Він наголосив, що удари по спиртзаводах в РФ – це удари по російській авіації, щоб зменшити її можливості.

Раніше Андрій Коваленко пояснював, що у Росії спиртзаводи виконують військові функції, попри цивільний вигляд.

Нагадаємо, в ніч з 21 на 22 жовтня українські безпілотники атакували чотири спиртзаводи країни-агресорки. У ніч на понеділок, 28 жовтня, українські військові знову завдали удару по російських спиртзаводах.

Оценка материала:

5.00 / 2
Навіщо Україна б'є по російських спиртзаводах – неочікувана причина 5.00 5 2
Політика / Україна
30.10.2024 470
Еще материалы раздела «Україна»