НОВИНИ ДНЯ: Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 24-26 серпня  "Важко сказати, чи не є сьогодні пасткою якісь перемовини з Росією": Залужний про вирішальний етап війни  За карткові перекази від родичів може "прилетіти" від податкової: які суми під прицілом банків  Нічне небо готує рідкісне видовище: 28 серпня Місяць майже повністю зануриться в тінь Землі  Ozon приховав адреси складів у Росії ще до українських ударів по них  Червоний рівень небезпеки та штормовий вітер: чим налякає українців погода 24 серпня  На День Незалежності в Україні очікується суха погода, місцями до +30°всі новини дня
Політика
Світ
02.11.2024 3715

Кремль готується до затяжної війни в Україні та протистояння з НАТО – ISW

Вище керівництво Росії усвідомило, що не зможе виграти війну швидко.

c13e4ff4649f8dd90880281284b67caf_02.11.24_1

Російська армія затягує війну в Україні для можливості відновлення і поповнення своїх сил. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє американський інститут вивчення війни (ISW).

"Кремль одночасно продовжує мілітаризувати різні рівні російського уряду, ймовірно, готуючись до довготривалих військових зусиль в Україні та протистояння з НАТО", - йдеться у повідомленні.

За даними експертів, у Кремлі намагаються розпочати підготовку до виборів у Державну думу Росії, які заплановані на вересень 2026 року. Водночас невизначеність у питанні тривалості війни в Україні свідчить про сумніви російської влади в можливості досягнення перемоги до голосування.

За інформацією Bloomberg, Росія збільшує бюджет на війну проти України. Зокрема, витрати наступного року мають скласти 6,2% ВВП.

Тим часом Міноборони РФ продовжує пропонувати пільги для стимуляції добровільної участі росіян у війні проти України.

Ізраїльський військовий історик Мартін ван Кревельд заявив, що в Україні триває дуже кровопролитна та затяжна війна на виснаження. Країни НАТО повинні діяти швидко, бо часу на обговорення немає.

Оценка материала:

5.00 / 3
Кремль готується до затяжної війни в Україні та протистояння з НАТО – ISW 5.00 5 3
Політика / Світ
02.11.2024 3715
Еще материалы раздела «Світ»