НОВИНИ ДНЯ: Китайський гороскоп на останній тиждень липня: три знаки, які залишать труднощі позаду  «Недоторканних» не буде»: Драпатий почав масштабний аудит у ЗСУ та зробив жорстку заяву  Токаєв закликав Путіна «заморозити війну» в Україні: у Києві зробили несподівану заяву  Цей знак зодіаку оберігають одразу чотири янголи: кого так люблять вищі сили  "Це треба зупиняти": Токаєв несподівано звернувся до Путіна через війну в Україні  Тепло і дощі з грозами: якою буде погода в Україні 26 липня  Який одяг не можна прати в гарячій воді: експерт назвав 5 основних речейвсі новини дня
Політика
Європа
03.11.2024 1659

Словаччина долучиться до "мирної ініціативи" КНР і Бразилії: Фіцо зробив заяву щодо війни в Україні

Словаччина має намір долучитися до групи "Друзі миру", яку створили Китай та Бразилія на рівні ООН.

cfc0e3652a1e731f47f8022dd59ae6d3_03.11.24_1

Премʼєр-міністр Словаччини Роберт Фіцо після зустрічі у Пекіні з лідером КНР Сі Цзіньпіном у п'ятницю, 1 листопада, заявив, що його країна готова приєднатися до китайсько-бразильської "мирної ініціативи" щодо завершення війни в Україні. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише TASR.

Фіцо зауважив, що Китай справедливо стурбований виходом з-під контролю ескалації війни в Україні та ризиком ядерного конфлікту.

"Ми поділяємо однакову думку [з Китаєм – ред.] щодо неможливості негайного припинення бойових дій, доки Україна продовжує отримувати військову та фінансову допомогу від Заходу. Як прем'єр-міністр, я підтримую всі миротворчі плани для України, незалежно від того, хто їх автори", – наголосив Фіцо.

Він додав, що "мирний план" Китаю та Бразилії може відіграти важливу роль у забезпеченні миру в Україні. За словами Фіцо, обговорення цього плану буде однією з головних тем під час його візиту у Бразилію у грудні цього року.

Фіцо повідомив, що Словаччина має намір долучитися до групи "Друзі миру", яку створили Китай та Бразилія на рівні ООН для пошуку шляхів мирного врегулювання війни в Україні.

Нагадаємо, Фіцо цинічно заявив про "втому" від війни в Україні в інтерв'ю пропагандистці Скабєєвій. Мовляв, "у квітні 2022-го на столі лежали реальні домовленості, які могли б негайно покласти край війні".

Оценка материала:

5.00 / 2
Словаччина долучиться до "мирної ініціативи" КНР і Бразилії: Фіцо зробив заяву щодо війни в Україні 5.00 5 2
Політика / Європа
03.11.2024 1659
Еще материалы раздела «Європа»