НОВИНИ ДНЯ: У більшості областей України в середу дощі, вдень до +30°  "Подарунок" на 8 березня: у Путіна вигадали абсурдне виправдання війни  "Індекс щастя" у Росії обвалився до мінімуму за 15 років: розвідка назвала причини  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 серпня  Україну накриває атмосферний фронт: в яких областях погода 26 серпня різко зміниться  Для трьох знаків Зодіаку вересень стане найдоленоснішим місяцем року  «Чотири вершники» Кремля: Мельник в ООН зробив жорстке попередження росіянам щодо мобілізаціївсі новини дня
Політика
Світ
07.11.2024 607

Військові США розробляють програму протидії гіперзвуковій зброї: деталі

Наразі програма переходить до наступної фази розробки

f12651ba4717658a6765d5acb05aa844_07.11.24_1

Агентство протиракетної оборони США (MDA) спільно з корпорацією Northrop Grumman розробляє перший у своєму роді оборонний засіб протидії гіперзвуковим ракетам. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пише портал Northrop Grumman.

Зазначається, що ііноваційна система захисту має стати першою у своєму роді, спеціально розробленою для нейтралізації гіперзвукових загроз, які стають все більш впливовими у сучасних конфліктах.

"GPI являє собою значний технологічний стрибок у протиракетній обороні зі значним потенціалом відігравати ключову роль у сценаріях майбутніх конфліктів", - йдеться в повідомленні.

Наразі програма переходить до наступної фази розробки, Northrop Grumman зосередиться на кількох критичних аспектах.

"Ця інноваційна система захисту має стати першою у своєму роді, спеціально розробленою для нейтралізації гіперзвукових загроз, які стають все більш впливовими у сучасних конфліктах", - вказано в повідомленні.

Раніше стало відомо, що хто фінансуватиме нову ракетну програму України.

Оценка материала:

5.00 / 2
Військові США розробляють програму протидії гіперзвуковій зброї: деталі 5.00 5 2
Політика / Світ
07.11.2024 607
Еще материалы раздела «Світ»