НОВИНИ ДНЯ: Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 24-26 серпня  "Важко сказати, чи не є сьогодні пасткою якісь перемовини з Росією": Залужний про вирішальний етап війни  За карткові перекази від родичів може "прилетіти" від податкової: які суми під прицілом банків  Нічне небо готує рідкісне видовище: 28 серпня Місяць майже повністю зануриться в тінь Землі  Ozon приховав адреси складів у Росії ще до українських ударів по них  Червоний рівень небезпеки та штормовий вітер: чим налякає українців погода 24 серпня  На День Незалежності в Україні очікується суха погода, місцями до +30°всі новини дня
Політика
Україна
10.11.2024 1639

Пентагон дозволив американським оборонним підрядникам працювати в Україні, - Reuters

Американські оборонні підрядники зможуть обслуговувати та ремонтувати техніку ЗСУ в Україні. Відповідний дозвіл надав Пентагон.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як розповів виданню неназваний американський чиновник, кількість підрядників буде невеликою і вони будуть далеко від лінії фронту. При цьому підрядники не братимуть участі у бойових діях.

"Невелика кількість підрядників в Україні, які проводять технічне обслуговування далеко від лінії фронту, допоможе забезпечити швидкий ремонт наданого США обладнання у разі його пошкодження та технічне обслуговування в міру потреби", - додав він.

Заборона США

Нагадаємо, влада США забороняла своїм підрядникам працювати в Україні, щоб там проводити ремонт та обслуговування переданої українським військовим техніки.

Зокрема, наприкінці серпня The Wall Street Journal писало, що Вашингтон відмовився відправляти в Україну своїх фахівців для обслуговування західної техніки, у тому числі винищувачів F-16.

За даними видання, американська розвідка вважала такий крок "надто небезпечним".

Американська влада була стурбована тим, що росіяни можуть атакувати американських підрядників, яких би відправили в Україну.

Оценка материала:

5.00 / 3
Пентагон дозволив американським оборонним підрядникам працювати в Україні, - Reuters 5.00 5 3
Політика / Україна
10.11.2024 1639
Еще материалы раздела «Україна»