НОВИНИ ДНЯ: Путін веде війну не за Україну, він хоче іншої Європи – німецький експерт  Чому не варто спілкуватися з ChatGPT про особисте: попередження науковців  Гороскоп на 25 січня для всіх знаків зодіаку: день сильних емоцій і непростих рішень - як не зірватися  НАТО забере військових з кордону з РФ та Білоруссю: хто охоронятиме східний фланг Альянсу  Гороскоп на 25 січня за картами Таро: Ракам - прийняття себе, Дівам - підказки  Чому новини про перемир’я демотивують військових: пояснення командира РДК  Гороскоп на 25 січня: Овнам - звістка і вибір, Близнюкам - сумнівивсі новини дня
Політика
Європа
12.11.2024 2889

У Франції заявили, що Трамп "надто мудрий", щоб кинути Україну

Новообраний президент США Дональд Трамп не відмовиться від підтримки України. Цього не буде, незважаючи на його попередні заяви.

_noel_barro_gettyimages_2177839622_f111f55909e46c3518a052bf549487bf_650x410_12.11.24

Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро, пише РБК-Україна з посиланням на його інтерв'ю Le Parisien. Про це повідомляють Контракти.UA.

Глава МЗС Франції вважає, що Трамп є надто мудрим, щоб погодитися на те, що стане найбільшою територіальною анексією за останні 75 років. Новообраний голова Білого дому не забуде, що мир не може бути укладений за спинами українців та над головами європейців.

"(Він - ред.) занадто мудрий, щоб забути, що жоден справедливий та тривалий світ не може бути укладений за спинами українців та над головами європейців. Це закріпило б право найсильнішого, з дуже серйозними наслідками у Європі та інших регіонах світу", - додав Барро.

Нагадаємо, що у Франції відреагували на чутки про скорочення Дональдом Трампом інвестицій у НАТО. За словами французького міністра оборони Себастьяна Лекорню, фінансування Альянсу залежить від рішення новообраного президента США. Але водночас він вважає, що Європа має самостійно забезпечити свою безпеку і це нормально. Лекорню наголосив, що Франція дотримується цього принципу з 2017 року.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Франції заявили, що Трамп "надто мудрий", щоб кинути Україну 5.00 5 2
Політика / Європа
12.11.2024 2889
Еще материалы раздела «Європа»