НОВИНИ ДНЯ: Пєсков натякнув на "нову можливість" завершення війни: що його вразило у стратегії США  Україна заморозила активи головного придністровського "олігарха", - ЗМІ  Ракети Taurus для України: чому у Німеччині затягують з рішенням  В Україні планують збільшити кількість військових капеланів  Чи будуть морози та сніг в Україні цієї зими — прогноз синоптикині  У Держдепі США засумнівалися у партнерстві з Євросоюзом: за що критикують  Закупівля американської зброї для України: Сибіга розкрив, скільки країн долучилисявсі новини дня
Політика
Світ
21.11.2024 502

Починається шантаж навпаки: ексочільник МЗС висловився про удари по РФ

Проте, що саме відповість очільник Кремля Володимир Путін і чи він розуміє, що для нього наступають "доволі неприємні" часи, поки невідомо.

b1e2d05eec38b7a0381d8c6501cf7c97_21.11.24_1

Росія шантажувала Захід впродовж тривалого часу, зокрема ядерною зброєю, тепер настала черга Заходу висувати умови РФ. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко сказав про це в інтерв'ю NV.

"Чергова новина про те, що Путін запровадив так звану "ядерну стратегію", яка йому дозволить застосовувати ядерну зброю, якщо на Росію полетять балістичні ракети є черговим елементом залякування. Тепер, мені здається, американці думають таким чином: "Подивимося на реакцію РФ — дамо українцям, умовно, два десятки ракет. Вони їх застосують, але так, що мало не здасться, І від тих аеродромів, складів зі зброєю залишаться лише згадки... Подивимося, якою буде реакція Путіна..." — припустив Огризко.

А далі, спрогнозував дипломат, події можуть розгортатися таким чином, що Україна отримає замість умовних 20-ти 200 ракет.

"І тоді в зоні 300 км від військової інфраструктури РФ не залишиться навіть згадки", — додав він.

За його словами, ядерну зброю президент РФ також не застосовуватиме, тому що розуміє, що тоді його промисловість, зокрема і ВПК, буде знищено впродовж 72 годин.

Також Володимир Огризко нагадав, що події із дозволом на завдавання ударів по РФ розпочалися після зустрічі чинного президента Джо Байдена з наступним — Дональдом Трампом.

Раніше політолог Олег Саакян зауважив, якби новообраний президент США Дональд Трамп виступав проти дозволу на використання далекобійної зброї проти РФ, він би заявив про це публічно. Однак наразі про можливу ескалацію говорять лише його прихильники.

Оценка материала:

5.00 / 2
Починається шантаж навпаки: ексочільник МЗС висловився про удари по РФ 5.00 5 2
Політика / Світ
21.11.2024 502
Еще материалы раздела «Світ»