НОВИНИ ДНЯ: Путін веде війну не за Україну, він хоче іншої Європи – німецький експерт  Чому не варто спілкуватися з ChatGPT про особисте: попередження науковців  Гороскоп на 25 січня для всіх знаків зодіаку: день сильних емоцій і непростих рішень - як не зірватися  НАТО забере військових з кордону з РФ та Білоруссю: хто охоронятиме східний фланг Альянсу  Гороскоп на 25 січня за картами Таро: Ракам - прийняття себе, Дівам - підказки  Чому новини про перемир’я демотивують військових: пояснення командира РДК  Гороскоп на 25 січня: Овнам - звістка і вибір, Близнюкам - сумнівивсі новини дня
Політика
Україна
22.11.2024 417

РФ за 10 днів втрачає стільки, як СРСР в Афганістані за 10 років – експерт

За інформацією експерта, за останні 10 днів втрати еквівалентні втратам СРСР в Афганістані.

9dd8452e8305baf8be4f85b371ae466d_22.11.24

Росія за останні 10 днів на фронті зазнала втрат, еквівалентних втратам СРСР в Афганістані за 10 років війни. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив військовий експерт, учасник миротворчих місій у Косово та Іраку Сергій Грабський, передає FREEДОМ.

За його словами, система бойової підготовки та навчання персоналу особового складу армії РФ на сьогодні може “переробити” на місяць приблизно 30 тисяч особового складу та видати на поле бою приблизно до 16 тисяч.

"Якщо ви звернете увагу на статистику бойових втрат російської армії, то лише за останні 10 днів вони щоденно зазнавали втрат понад 1500 осіб, тобто фактично за 10 днів українські Сили оборони попри надскладну ситуацію знищили еквівалент тих втрат, яких зазнав Радянський Союз протягом 10 років в Афганістані", – зауважив експерт.

Він нагадав, що в цифрах людський потенціал Росії в кілька разів перевищує український.

"А наше завдання – за допомогою наших союзників наростити й наше виробництво та отримати найсучасніші види озброєнь і бойової техніки, які мінімізують цю перевагу противника, та завдавати йому втрат, несумісних з можливістю ведення подальших бойових дій. Ми можемо це зробити, ми будемо це робити і ми для цього маємо всі передумови", – підсумував Грабський.

Раніше в ЗСУ розповіли, що Росія змінила тактику боїв у Курській області.

Оценка материала:

5.00 / 2
РФ за 10 днів втрачає стільки, як СРСР в Афганістані за 10 років – експерт 5.00 5 2
Політика / Україна
22.11.2024 417
Еще материалы раздела «Україна»