НОВИНИ ДНЯ: Росія чи Україна: Келлог відверто відповів, хто перемагає у війні  На чотири знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах до кінця літа  Сусід курить на балконі, а дим іде до вас: чи реально оштрафувати порушника  Китайський гороскоп на 25–31 серпня: п’ять знаків відчують переломний вплив Місяця Мавпи  Лобове скло радять протирати оцтом: навіщо це роблять  Місячний календар на серпень 2026: що принесуть останні дні літа  Навіщо фольгу кладуть у морозильну камеру: перевірений побутовий лайфгаквсі новини дня
24.11.2024 610

В Україні створюють штаби ППО: перший уже працює в Києві — джерела в Генштабі

Штаб протиповітряної оборони в українській столиці було створено 19 листопада.

b6bc3d2b5a6492f75d392fd163c06c3e_24.11.24_1

В Україні почали створювати штаби протиповітряної оборони, перший з них уже працює в Києві. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на джерела в Генштабі ЗСУ.

За інформацією співрозмовників видання, штаб протиповітряної оборони в Києві було створено 19 листопада.

Такі ж структури повинні з’явитися найближчим часом у двох областях – Сумській і Харківській.

Які завдання виконуватимуть штаби ППО, джерела не уточнили.

Окрім того, з тих самих джерел стало відомо, що до кінця листопада 2024 року в Збройних силах України буде представлено концепцію реформування української армії, яка перейде на систему "корпус-бригада".

Нагадаємо, у п'ятницю, 22 листопада, стало відомо, що Канада передала Україні систему ППО NASAMS вартістю понад 300 мільйонів доларів США.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні створюють штаби ППО: перший уже працює в Києві — джерела в Генштабі 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
24.11.2024 610
Еще колонки: Колонки / Блоги