НОВИНИ ДНЯ: Скринінг здоров’я 40+: як безкоштовно перевірити серце, цукор у крові та психіку  Експерт розкрив, що насправді стоїть за гучними словами Трампа про "мир в Україні"  Як святкували Святвечір наші предки — що з їхніх звичаїв популярне ще й досі  Чи будуть вибори під час воєнного стану: Зеленський про те, хто це вирішить  В Україні зросли ціни: що найбільше здорожчало у листопаді  Лубінець розкрив деталі перевірок в ТЦК  "Критичний момент для України": європейські лідери провели розмову з Трампомвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
30.11.2024 392

Зеленський підписав закон про можливість поновлення служби після першого СЗЧ

Військовослужбовцям після повернення відновлюватимуть грошове забезпечення та пільги.

a7e14f9aac4bd196bea877b51964faee_30.11.24_1

Президент України Володимир Зеленський підписав закон #12095, згідно з яким військовозобов'язані, які вперше залишили військові частини або дезертирували, можуть добровільно повернутися на службу. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Під час дії воєнного стану військовослужбовцям, які вперше самовільно залишили військові частини або місця служби чи дезертирували та добровільно прибули до місця проходження служби, і висловили готовність продовжити військову службу, військова служба і дія контракту продовжується", – пояснив нардеп.

Основні положення:

• Поновлення забезпечення. Військовослужбовцям відновлюють грошове забезпечення, а також надають продовольче, речове забезпечення, інші пільги та соціальні гарантії.

• Кримінальні провадження. Наявність відкритих проваджень за статтями 407 (самовільне залишення частини) та 408 (дезертирство) ККУ щодо таких осіб не є підставою для відмови у продовженні військової служби та дії контракту.

Нагадаємо, що Зеленський також підписав закон про історичне підвищення податків. Основним у законі є збільшення військового збору з усіх доходів українців від 1,5% до 5% цього року та наступного.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський підписав закон про можливість поновлення служби після першого СЗЧ 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
30.11.2024 392
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»