НОВИНИ ДНЯ: Гроші самі йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, яких чекає великий фінансовий успіх після 9 грудня  Трамп зробив заяву про необхідність виборів президента в Україні  В Росії розбився військовий транспортний літак Ан-22 "Антей"  Мирний план скоротили до 20 пунктів, США шукають компроміс щодо територій, - Зеленський  Німеччина скептична до окремих пунктів мирного плану США щодо України, - Мерц  На Україну насувається негода: де 9 грудня можливі дощі та мокрий сніг  Штрафи за новорічні ялинки: яку відповідальність передбачено 2025 рокувсі новини дня
01.12.2024 467

"Летять не туди": путінська армія скаржиться на боєприпаси, які передала Північна Корея

Росіяни також скаржаться на погане логістичне забезпечення.

ba5d720747f5cf2138e57955ccfecf6c_01.12.24_1

Окупанти скаржаться на боєприпаси, які передала Північна Корея. Проблеми виникають під час застосування снарядів. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це розповів речник Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин в ефірі телемарафону.

"У нас є інформація, що російські військовослужбовці виявляють скарги на складнощі у застосуванні боєприпасів, які постачаються Північною Кореєю. Тобто вони летять не туди, куди потрібно, і те, що вони не можуть з ними добре обходитися", – сказав речник.

За словами Назара Волошина путінська армія також скаржиться на відсутність боєприпасів, харчів та води.

"Особливо гостро ця проблема у них постала з настанням холодної пори року. Вони скаржаться навіть на відсутність теплих речей", – додав Волошин.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Летять не туди": путінська армія скаржиться на боєприпаси, які передала Північна Корея 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
01.12.2024 467
Еще колонки: Колонки / Блоги