НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дронів  Трамп дав послання Путіну: що сказав американський президент  Трамп зробив несподіване зізнання про Україну  Календар свят лютий 2026 року: чи буде додатковий вихідний на День Закоханих, скільки українці працюватимуть  США хочуть заборонити Росії і Китаю видобуток копалин у Гренландії, - NYTвсі новини дня
Політика
Світ
03.12.2024 526

Команда Трампа вже веде переговори з Кремлем — ексвіцепремʼєр

Про початок контактів свідчать деякі аспекти.

39011d6618e96072a72212e83b48e90b_03.12.24_1

Команда новообраного президента Сполучених Штатів Дональда Трампа вже розпочала переговори з Кремлем і тримає звʼязок через бізнесменів, лобістів та агентів впливу. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку в етері Еспресо висловив  голова ГО "Центр спільних дій", віцепрем’єр-міністр України з питань євроінтеграції (2005) Олег Рибачук.

Він заявив, що країни "візі зла" обʼєднались для наступу на Україну і намагаються тиснути щосили.

"Ми бачимо, що собою являє система Путіна. Він же йде в цей наступ не один — корейці, зброя з Китаю, Ірану, Кореї та ще свої "Орешники" подіставали із загашників. І вони дійсно ідуть як бульдозер. Але Трамп обіцяв, що з його приходом до влади, світ зміниться, війн не буде і буде справедливий мир. І найбільший виклик є в цій дефініції — хто і як з нас розуміє цей справедливий мир. Я впевнений, що контакти з Москвою вже йдуть, я думаю, що вони навіть раніше почалися", - зауважив політик.

Рибачук висловив впевненість, що у Трампа та його команди є свої якісь комунікаційні лінії.

"В цьому сенсі дуже показовим було інтерв'ю американського чиновника, який декілька років обіймав посаду  посла Сполучених Штатів в Москві, якраз у тому числі в той момент, коли Путін розпочав повномасштабну агресію. І суть виступу цього посла була в тому, що не варто та й взагалі неможливо собі уявити, що з Путіним можна проводити переговори в класичному розумінні цього слова, про щось домовлятися. З Путіним ні про що не можна домовлятися. Думаю, що команда Трампа це розуміє. Тому є формула, яка мені подобається, і її Зеленський повторював, — примус до миру, як колись росіяни робили в Грузії, або мир з позиції сили", - резюмував Олег Рибачук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рютте сказав, чи вдасться НАТО з Трампом посадити Путіна за стіл переговорів.

Крім того, ми раніше інформували, що Трамп може вимагати припинення вогню на час переговорів України та Росії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Команда Трампа вже веде переговори з Кремлем — ексвіцепремʼєр 5.00 5 2
Політика / Світ
03.12.2024 526
Еще материалы раздела «Світ»