НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 22 липня за картами Таро: Ракам - щира розмова, Стрільцям - сюрпризи  Щоб томати швидще почервоніли: як прискорити дозрівання помідорів на кущі  Гороскоп на 22 липня для всіх знаків зодіаку: астрологічний прогноз  Антибактеріальне мило — не завжди кращий вибір: чому звичайний засіб може бути ефективнішим  22 липня: церковне свято сьогодні, що не можна робити жінкам на Марії Магдалини  Що потрібно жоржинам у липні: 5 важливих завдань для тих хто мріє про відро квітів протягом осені  Гороскоп на 22 липня: Скорпіонам - прояснення, Овнам - несподівана новинавсі новини дня
Політика
Світ
09.12.2024 1859

У РНБО назвали причину фіаско Росії у Сирії

Після останніх подій вплив РФ в Африці буде не такою вагомою.

5bcccf9e3bc643bcc1e114534a36c3e3_09.12.24_1

Росія втратила ключову зону впливу на Близькому Сході, включно з логістичними базами. Основна причина фіаско РФ у Сирії - знищення Путіним Пригожина та групи "Вагнер" як такої. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це написав керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.

Як зазначає Коваленко, саме Пригожин роками вибудовував систему впливу Росії на Близькому Сході та в Африці. Сирія була ключем до Африки завдяки базам РФ і виходу флоту в Середземне море.

"Путін злякався і вбив Пригожина, після чого вся система посипалась", - пише він.

Тепер роль Росії в Африці також буде слабшати. Зараз Москва намагається звинувачувати Іран в тому, що той злив сирію.

"Я вчора писав, що так звана "вісь зла" як картковий будиночок захиталися і не є повноцінним альянсом, а лише клубом за інтересами", - стверджують у РНБО.

Багато хто каже, продовжує Коваленко, що Росія тепер сконцентрує сили для війни в Україні. Вони й так перегрівають економіку для війни у 2025 році, але протягнути в довгу без непопулярної мобілізації вони вже не зможуть.

"І Сирія ніяк не впливає на здатність РФ у нашій війні", - завершив керівник ЦПД РНБО Андрій Коваленко.

Нагадаємо, у Сирії 8 грудня відбувся переламний момент. Так, повстанці захопили столицю країни Дамаск та оголосили про повне повалення режиму Башара Асада. Військова опозиція вже заявила, що у Сирії прийшов кінець темним годинником і почалася нова, світла епоха.

Оценка материала:

5.00 / 3
У РНБО назвали причину фіаско Росії у Сирії 5.00 5 3
Політика / Світ
09.12.2024 1859
Еще материалы раздела «Світ»