НОВИНИ ДНЯ: Українські F-16 могли отримати ракети для найдешевшого збиття "Шахедів", - ЗМІ  Яка реальна кількість окупантів воює проти України: Сирський озвучив шокувальні цифри  Іноземці можуть служити в ЗСУ за новими правилами: деталі змін  Як РФ вдається покривати шалені втрати на фронті: аналіз Politico  Омбудсманка заявила про "відвертий кримінал" у штурмових полках: що кажуть у ЗСУ  Цінової стелі не буде? Захід готує радикальний удар по експорту російської нафти, - Reuters  Одна з країн ЄС у 2026 скоротить фінансову допомогу Україні майже вдвічівсі новини дня
Політика
Росія
10.12.2024 543

Асад заховався у Росії: у Кремлі офіційно підтвердили

Асад був найвірнішим союзником Росії на Близькому Сході. Кремль вклав у нього величезні кошти.

f47274cfb934ab8c8204db78a520580d_10.12.241_1

Рішення про надання притулку президентові Сирії Башару Асаду та його родині у Росії ухвалив особисто Володимир Путін. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив спікер Кремля Дмитро Пєсков.

Прессекретар Путіна не відповів на запитання, коли Путін востаннє бачився та спілкувався з Асадом, однак додав, що наразі в офіційному графіку Путіна немає зустрічі з ним.

Нагадаємо:

Активні зіткнення між повстанцями та сирійськими військами почалися 27 листопада. Наступ розпочали Революційні сили Сирії у відповідь на місяці безперервних атак на цивільних з боку режиму Асада в провінції Алеппо.

Війська Асада втратили контроль над Алеппо. Згодом стало відомо про втрату режимом Асада міста Хама — пʼятого за площею в країні. А вже 8 грудня режим Асада впав після наступу опозиції на столицю Дамаск.

Родина Асада залишила країну 7 грудня. Російським спецслужбам довелося приховувати операцію з вивезення сирійського лідера. Його втеча з Дамаска супроводжувалася новинами про зникнення з моніторингових радарів сигналу літака Іл-76Т. Втрата сигналу літака, за відомостями українських розвідників, була спланованим кроком.
Наразі відомо, що Асад та його рідні перебувають у Москві.

Оценка материала:

5.00 / 2
Асад заховався у Росії: у Кремлі офіційно підтвердили 5.00 5 2
Політика / Росія
10.12.2024 543
Еще материалы раздела «Росія»