НОВИНИ ДНЯ: Неймовірна удача на старті весни: кому зі знаків зодіаку пощастить найбільше  Остання спроба домовитись? Які території Росія готова повернути Україні в обмін на Донбас  США та Ізраїль атакують Іран: Медведєв відреагував і обізвав Трампа  Удари по Ірану: у МЗС Росії емоційно висловилися  Скільки людей Україна мобілізує щомісяця: Зеленський назвав цифру  "Я не граюся з Путіним": Зеленський сказав, де має відбутися його зустріч з президентом РФ  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києвівсі новини дня
12.12.2024 414

"Бавовна" не за горами: експерт розповів, які цілі можуть уразити військові в Криму

Західні аналітики поспішили висловити припущення, що морські дрони нібито неефективні.

6c32eeead3f19f5336b9b24b8c13fdbe_12.12.24_1

Українські військові можуть готувати "сюрпризи" для ураження незаконного Керченського мосту. Зокрема, для цього можуть використати морські дрони. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку висловив військовий експерт Михайло Жирохов сказав в етері на Радіо NV.

"Те, що у турок було на рівні експерименту, на рівні дослідних зразків, як ми бачимо, встановлення кулеметів чи зенітних ракет - у нас це вже працює", – зазначив експерт.

На його думку,  є певні сюрпризи, які притримують скоріше за все для удару по основній цілі – Керченському мосту, що сполучає тимчасово окупований Крим з Краснодарським Краєм Росії.

"Я думаю, що найближчим часом він стане ціллю номер один і для ракетників і для морських дронів", – підсумував Жирохов.

Нагадаємо, під час розвідки набережної Євпаторії зафіксовано створення нових позицій для стрільби. Окупанти посилюють контроль за територією, розміщуючи додаткові вогневі точки та спостережні пости.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Бавовна" не за горами: експерт розповів, які цілі можуть уразити військові в Криму 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
12.12.2024 414
Еще колонки: Колонки / Блоги