НОВИНИ ДНЯ: Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафта  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувативсі новини дня
Політика
Україна
03.01.2025 533

РФ не піде на переговори, доки не виконає одне завдання на фронті: експерт назвав, яке саме

На думку аналітика, росіяни не починатимуть переговори, доки не вийдуть на адміністративний кордон Донецької області.

dc82e64b94bb53b103ca447adbc3d2e20_03.01.25_2

Кремль не погодиться на початок переговорів з Україною, доки російські війська не вийдуть на адміністративний кордон Донецької області. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку висловив військовий аналітик Андрій Крамаров, передає "Київ 24".

За його словами, для РФ ключовим є захоплення Покровська. Оскільки після цього вони отримають перевагу для наступу на Слов'янськ.

"Далі вони (сподіваються отримати – Ред.) повторення ситуації, яку ми бачили після захоплення Авдіївки, коли росіяни вийшли на оперативний простір, з якого почали рухатися. А за рахунок армії, яка має перевагу у чисельності, на великому оперативному просторі їм рухатися легше. Якщо вони захоплять Покровськ, то можуть так само продовжити рух у бік Слов'янська. Тому що за Покровськом вони отримають оперативний простір. Ситуація там дуже важка", – каже Крамаров.

Крім того, експерт наголосив на важливості для Кремля виходу на адміністративні кордони Донецької області.

"Далі вони можуть зупинитися і сказати – "ми і починали СВО, щоб звільнити Донбас". І це стане для них "політичною аджентою" для початку перемовин. Вони не будуть починати переговори, поки не вийдуть на адмінкордони Донецької області", – вважає Андрій Крамаров.

Оценка материала:

5.00 / 2
РФ не піде на переговори, доки не виконає одне завдання на фронті: експерт назвав, яке саме 5.00 5 2
Політика / Україна
03.01.2025 533
Еще материалы раздела «Україна»